Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tejserkento teakat...

Milyen tejserkento teakat vagy kapszulatak ismertek? Keves tejcsim es nem tudom milyet vegyek.

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a teák közül a filteres Naturlandos, illetve az instant Hipp Natal vált be. Homeós bogyók közül pedig tudom ajánlani a Ricinus communis 5ch, és az urtica urens 5ch. De bevallom nálam a barna sör hozta meg a várt eredményt.
2010. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14:27-es vagyok megint. Ha szeded ezeket a homós bogyókat, azt elfelejtettem irni, hogy se mentolos rágót, se fogkrémet nem ajánlatos használni, és előtte ill. utána fál órával ne egyél, ne igyál. Remélem tudtam segiteni.
2010. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt a laktoherb filteres tea. És az még a baba pocijának is jó, nem fáj tőle a hasa. Én azt ittam és nem volt hasfájós sem a babám.
2010. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is a laktoherb jött be és az alkoholmentes sör.meg a rengeteg folyadék.
2010. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem a teak nem valltak be,csak a babamnak ment toluk a hasa.

van egy kicsit dragabb csodaszer,amit ket baratnom is nagyon ajanlott,de eloszor nem akartam aldozni ra,aztan rajottem,h minden penzt megert..

haromszor annyi tejem lett.

more milk plus

2010. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a Laktoherb filteres tea jött be, emellé semmit nem szedtem, de én igény szerint, 20percenként ! szoptattam. Lett is 2 hét múlva annyi tejem, hogy amikor már volt normális napirendünk, és nem szopott folyton a kisfiam, akkor is le tudtam fejni a maradékot. 4 hónapos kora körül hirtelen megugrott a tejigénye, hiába szoptattam, nem lett elég, ekkor elővettem a fagyiból, mire elfogyott, a sok fizikai ingertől meg is nőtt a mennyisége, és elég lett.

Nem írtd, hányszor szoptatsz. azt mondják, olyan nincs, hogy valakinek kevés a teje, mert akinek ven, -tehát nem tartozik abba a kevés %-ba, akinek nincs- annak ha elég gyakran szoptat, bőven is van. Legfeljebb a hirtelen megugró fejlődési fázisoknál átmenetileg kevesebb, de ingerre beáll. Sok folyadékot kell inni, a barnasör, meg a többi, krumpli, rántott leves, ilyesmi nélkül is képződik tej, csak székrekedésed lesz, meg lefogysz, mert a szervezet elől veszi el a tejtermelés az energiát,folyadékot, de akkor is termelődni fog, ha az oxitocin termelődik, ami pedig fizikai hatásra fog is.

2010. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
more milk plus az jo szerintetek?A laktohrbet az ittam de faj a hasa tole.
2010. jan. 23. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak jót hallottam a more milkről, bár még nem próbáltam. Igaz, picit borsos az ára, de ha annyira kilátástalan a helyzeted, egy próbát megér. De ne stresszelj rá, lehet az is elég.Első voltam
2010. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kosz mindenkinek a tanacsot
2010. jan. 24. 21:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!