Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám visszahozni a...

Hogyan tudnám visszahozni a vákumot? A babámnál elejében jó erős vákum volt szopizásnál, ami most megszünt.

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy könnyebben jön a tej?


mert belegondolva mintha nálunk is ez lenne. lehet az elején kell csak az az erős vákuum, mert így is eleget szopizik mennyiségben és érdekes jóval rövidebb idő alatt mint anno

2014. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félek hogy cumizavar. Bár jól alszik és nem sír sokat. Első gyermek s aggódom, hogy mindent jól csinálok-e.
2014. okt. 12. 00:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Azert vegez hamarabb mert mar erosebb a baba. Nen sziv gyengebben, csak gondolom mar nem telitodik annyira a melled, nem olyan fajdalmas mikor nekikezd. Hozzaszokott a melled is a szopikhoz.
2014. okt. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nem aggódom. :-)
2014. okt. 12. 07:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elején az én babám is olyan erősen szívott, hogy szinte le se lehetett venni a ciciről :-) . Aztán ez egy idő után elmúlt, de attól még ugyan annyit szopizik.
2014. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a cumizavar nálunk abban mutatkozik meg, hogy ugyebár a cumisüvegbe szívásnál egy idő múlva vákuum lesz, így pillanatra elengedi a nyelvével, bemegy a levegő és folyamatában issza tovább.


újabban ezt a mellemmel is csinálja, hogy levegőt enged be :D

de az éjszakai, hajnali szopiknál nem, amikor félálomból ébredt, akkor csak helyesen ösztönösen szopizik.

2014. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*n
2014. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyem nem kap cumisuvegbol, megis elengedi es visszaveszi. En azt vettem eszre, hogy akkor mar nem ehes elegge.
2014. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cumizavarnal a baba nem fogadja el egyatalan az anyamellet max ejszaka v.ebredes utan...
2014. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

erősödik,ügyesedik,egyre jobban szopizik :)

képzeld, én 17 hónapja szoptatok, rengeteg tejem van, a gyerek egy csomót tud kortyolni a cicikből, de most kipróbáltam a 16 hónapja nem használt kézi mellszívómat, és nem tudtam 3 perc pumpálás mellett se 4 cseppnél többet kicsikarni :) 16 hónappal ezelőtt úgy 100 miliket fejtem (szerintem 200 is ment volna, de annyit nem akartam)


szóval nyugi, csak a baba kövérsége, hízása, kaki, pisi mennyisége árulkodik a tejről!

2014. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!