Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az egyik mellemben miért...

Az egyik mellemben miért lehet ennyire kevés a tej (10-20-30 ml) a másikban meg 100-120ml? Miért?

Figyelt kérdés
Annyira csalódott vagyok, négy hetes a babám. 3 hetes koráig szopizott mind a két mellemből aztán a jobbat egyre inkább csak rángatta és azért mert nem igazán jött belőle semmi, ghogyan tudnám szaporítani? Egyáltalán van még esély arra hogy kb. ugyanannyi tej legyen benne. Már egy hete fejem is, de nem termelődik több benne egyenlőre.
2014. okt. 18. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig először arra a melledre rakd a babát, amelyikben kevesebb a tej. A legjobb tejszaporító a babád! Senkinek sem egyformán termelődik a tej a két mellében, de lehet közelíteni egymáshoz a kettőt.
2014. okt. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira zavar a méretbeli különbség is...
2014. okt. 18. 08:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Én azt tettem, amit az 1. javasolt. Most lesz 4 hónapos és már jól működik, nagyjából egyforma is lett.
2014. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Bal mellből mindkét lányom utált szopizni. (A nagyot 10 hónapig szoptattam váltott mellel, a kicsi 2 hónapos, csak anyatejes.) Sokkal nehezebben jött belőle a tej, és kevesebb is volt mindig. De mindenképp szoptasd abból is, mert úgy lesz több.
2014. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kellet kb 3hét mire a bal remdeződött de most már tökéletes. Én hagytam rajta ha jött ha nem meg sokat fejtem. Nyugi rendbe lesz neked is.
2014. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5.vagyok

Ja és én éjszaka is fejtem minden kaja után 5-5 percet.

2014. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de hiába rakom a jobb mellemre csak rángatja és nagyon fáj mert ráqadásul sebes is. nem egyszerű, minden második nap azt érzem nem fog sikerülni...
2014. okt. 18. 10:05
 8/9 A kérdező kommentje:
próbálkozok a fejéssel is csak kevés rá az időm mert van egy 2 éves nagylányom is, szóval egy nap 3-4szer fejek
2014. okt. 18. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
5Vagyok nekem is sebes.volt nagyon én is majdnem feladtam de megérte szenvedni kicsit..... sok sikert
2014. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!