Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lansinoh bimbóvédő krémből...

Lansinoh bimbóvédő krémből mennyit használtál el? Elég a kisebb 10g-os, vagy érdemes megvenni az 56g-os kiszerelést?

Figyelt kérdés

Tudom, h mindenkinél más és más a helyzet, csak nem tudom eldönteni, h kelleni fog e a nagyobb kiszerelés, vagy hamar használ és kevesebb is elég.

Előző babával szükségem volt krémre. Garmastant használtam, de alig fogyott belőle. Utánam még 4 ismerősömnek is odaadtam, és még így is maradt, csak azóta lejárt a szavija. Kaptam a lansinohból termékmintát, és az is nagyon bejött, főleg h le se kell mosni. Ezért most azt szeretnék venni. De így látatlanban, neten keresztül nem tudom mennyire kevés (vagy nem kevés) lehet az a 10g.

Kicsit borsos az ára, így nem venném meg a nagyobbat ha fölösleges lenne.



2014. nov. 13. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szuper jó, gyorsan használ. Elég lesz belőle a 10 g-os kiszerelés.
2014. nov. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elég a kicsi. viszont jó ha tudod hogy ha kérsz 100%os tiszta lanolint, töredékéért kapod meg a lansinohnak holott az is csak lanolin gyakorlatilag (szoptatasi tanacsadotol tudom). nalunk adtak a patikaban, elmondtam mire kell 400 ft volt egy nagy tegely.
2014. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi csak mellékesen jegyzem meg hogy a gyógyszertári lanolin előállításakor mérgező vegyszereket használnak. Ha ezt választod szoptatás előtt mindenképpen mosd le!
2014. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
nekem azt mondta a szoptatasi tanacsado hogy nem kell lemosni. egyebkent kb 2-szer kentem be aztan el is mult a seb es nem jott vissza szoval mar targytalan :)
2014. nov. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem is eleg a 10g. Nem sok de nagyon keves eleg belole. Attol fugg meddig erzekeny/sebes a mellbimbo. Mielobbi gyogyulast. Nekem a medelae is bevalt de nem tudom az arat.
2014. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor a kicsit fogom venni. :-)
2014. nov. 14. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!