Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szptataos anyukak! Meg szabad...

Szptataos anyukak! Meg szabad inni egy pohar sort szptatas alatt?

Figyelt kérdés
2 honaoja szoptatok. Kb egy hete vettem esre magamon hogy veszettul kivanom a sort. En aki 26 evem alatt 2x ittam sort. Ferjemnek is kinezem a kezebol,de anyam azt mondta hogy amennyi a veralkoholszintem annyi a tejben is az alkohol ezrt nem merek inni. :( ugy kivanom mint terhesen a sosat,ha ertitek. Vajon ihatnek egy poharral? Mas ivott valami alkoholt szoptatas alatt?
2014. nov. 19. 12:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez esetben lehet iszom egy poharral. Sose gondoltam volna,hogy sort akarok majd inni. Olyan furcsa ez, nem? :)
2014. nov. 19. 13:55
 12/14 anonim ***** válasza:
San miguel 0%-os, nem ízesített. Tescoban lehet kapni.
2014. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Simán, persze, ALKOHOLOSAT is. Utána 2-3 órát ha nem szoptatsz, felszívódik. Előtte fejj le egy kicsit, és ha megéhezne a bab, azzal kínálod. Ha utána lefejed 1-1,5 órával és kiöntöd, az is jó, de legjobb, ha vársz. Én is csináltam egyszer-egyszer, most 5,5 hós a babám.Nem kell rekláűmozni, ha megszólnak érte, sokan nem értik meg...az alkoholmentes sör meg olyan,mint guminővel izélni...
2014. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Csak ha megtanulod haszálni az ékezeteket!!!

Segítek, ezek léteznek a magyar nyelvben: á,é,ó,ö,ő,ü,ű,ő,ú,í

Használd egészséggel!!!

2014. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!