Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hétfőn született babám 5 órát...

Hétfőn született babám 5 órát is alszik egyszerre. Keltenétek korábban szopizni, h. Több tejcsi legyen, vagy inkább fejjek félidőben? Mindkettővel vannak fenntartásaim.

Figyelt kérdés
Az első Lányom szinte nem is szopott. Nem tudott, nem is érdekelte. Mostani kislányom viszont cicifan szerencsére. Az ébresztéssel nincsenek jó tapasztalataim, viszont fejni meg azért nem szeretném, mert akkor üvegből kell adnom (pohárból szétköpködi). Ha csak teáznék, söröznék (karamalz), akkor nőhet a tej mennyisége?
2014. dec. 13. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a a tapasztalatom ezzel, hogy nem lett több tejem, mert fejtem neki félidőben.

Persze, ha majd szétrobbant a mellem, akkor kifejtem belőle egy kisebb mennyiséget.

Mondjuk nekem 3. nap már 150-200 ml-k jöttek ki a melleimből felváltva és nagyon durván sok tejem volt.

Volt, hogy kiöntöttem, mert már a fagyó is tele volt vele.


Mielőtt valaki megkérdezi: a szívemre szedett gyógyszer miatt ugyan szoptathatok, de másnak nem adhattam tejet.

2014. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem robbannak szét. Konkrétan plönty mindkettő...
2014. dec. 13. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
kelteni kell mert az ujszulotteknel még nincs kifejlődve egészen az éhség jelzése konnyen besargulhat
2014. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Kelteném, keltettem is őket. Később majd beáll a dolog. Gratulálok a babához:)
2014. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Én nem kelteném fel, max. nem tök csendben lennék körülötte, hátha felébred. Amit lefejtél azt fagyaszd le, ne azt add neki.

2014. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Nekünk benn a csecsemős nővér mondta, hogy 1x egy napot nyugodtan aludhat akár 6 órát is. Ettől nem lesz baja. Nekem az elejétől ilyen, most volt 12 hetes és 1 hete már átalussza az éjszakát (este 8 - reggel 5-ig). Napközben pedig megvan neki az 5-6 étkezés.
2014. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!