Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyilvános szoptatás?

Nyilvános szoptatás?

Figyelt kérdés

Egy Intercity-n utaztam helyjeggyel.

Velem szemben ült egy kb. 30-as, nagyon jól szituált reprezentatív nő egy kb. fél éves gyerekkel.

A gyerek sírt, és nem fogadta el a cumit.

Ekkor a nő kigombolta a blúzát, és elővette a hatalmas mellét és szoptatni kezdett. Nagyon szép látvány volt, de ugyanakkor nagyon izgató is, szinte le sem tudtam venni a szemem róla. Hogy kellett volna viselkednem? Diszkréten elvonulni, vagy megdicsérni, vagy mit?



2015. jan. 18. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért kéne megdicsérni? Egy ismeretlen...
2015. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
27%
Sehogy nem kellet volna reagalnod ra szerintem. Amugy mit tetel? :D
2015. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
végig néztem az egészet - bolond lettem volna ott hagyni...:)
2015. jan. 18. 22:47
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
te férfi vagy?
2015. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%
illedelmesen a konyved (telefonod, laptopod) felé hajolni es beken hagyni enni azt a gyereket :)
2015. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Hát lehet hogy a gyereknek az kaja, nekem viszont ugyanúgy egy nemi szerv maradt, úgyhogy ha jó, simán rárántottam volna ott a helyemen. Végülis ha ő előveheti a nemi szervét, akkor én is :-)
2015. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
6: Nem a punciját vette elő :D
2015. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

Ilyenkor nem illik feltűnően bámulni, de ha ő sem takargatja neked sem kell elfordulni, elbújni.

Örülj neki, hogy a gyerek is egészséges kaját kapott, meg neked is szép látványban volt részed.

2015. jan. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

6-os :

csak az veheti elő akinek van rajta kit cumiztatni. úgyhogy ha nem vittél magaddal nőt akkor tartsd bent a gyíkot míg hazaérsz

2015. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8-as: Hát, egyáltalán nem takargatta a mellét - igaz, nem is kérkedett vele. (pedig lett volna mivel!)

Ő láthatta, hogy "csorog a nyálam", de se ellene se érte nem tett semmit: egyáltalán nem zavartatta magát.

Persze a szomszéd ülésről is bámultak, de azért én voltam a páholyban...:)

Különben a gyerek - szerencsére - igen lassan evett, néha be is aludt...

Különben én nagyon helyeslem, ha valaki nyilvánosan szoptat!

2015. jan. 19. 05:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!