Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, hasfájós volt a...

Anyukák, hasfájós volt a babátok? Miket ettetek általában?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
bármit ettem akkor is fájt neki,hiába kerültem a puffasztó dolgokat. van pl.amelyik baba a tejtermékeket nem bírja. nekem egyszerűen nehezen emészti az anyatejet,azt mondták akkor múlik el,ha már nem szopik. javult azért valamennyit,de tényleg nem múlt el.ettől függetlenül próbálj figyelni,mire reagál rosszul,ha pl.tejmentes diétára kényszerülsz tudnod kell,hogy 3 hét is lehet mire kiürül
2015. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még kezdő anyuka vagyok, de nagyon érdekes tapasztalatokra tettem szert. Karácsony előtt szültem, így szegény kislányom kénytelen volt töltött káposztával ill. lencsével kezdeni földi pályafutását. Hát szegény nem köszönte meg. Aztán kiderült, hogy a paradicsomot sem bírja. Hosszas kínlódás után mostanra eljutottunk odáig, hogy csak ritkán fáj a hasa, de cserébe egy ideig szinte semmit nem mertem enni krumplin, répán, tésztán, joghurton és csirkehúson kívül. Aztán valamelyik nap nem tudtam ellenállni a káposztás tésztának, és semmi baja nem volt. Ahogy a karfioltól és a brokkolitól sem. A zöldborsó viszont okozott két nagyon fájdalmas napot. Úgyhogy ez tényleg olyan, hogy ki kell tapasztalni, mit bír a kis pocakja, és mit nem.

Sok sikert hozzá!

2015. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hasfajos...mindent ettem, de igyekeztem tejbol.kevesebbet, illetve huvelyeseket es kaposztat, karalabet sem.

altalaban tomenytelen szenhidratot, kenyeret :)

2015. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En kulfoldon szultem. Azt mondtak, azt eszek, amit akarok, ha gondot okoz, akkor kesobb keruljem. Most 4 bonapos, es soha nem volt hasfajos, pedig rengeteg olyan dolgot eszek, ami elmeletileg otthon tiltolistas. Ki kell tapasztalni neked is. Az en babamnak semelyik etel sem okozott panaszt, pedig brokkolis rizst pl rengeteget eszek.
2015. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Julie S ***** válasza:

Nem volt az. Én paleózom (vagyis nem ettem gabonát, kukoricát, hüvelyeseket, krumplit, tejet, tejtermékeket, nem használok cukrot) és ezen kívül gombát és tojást sem ettem (mert panaszt okozott a lányomnál), meg káposztaféléket sem.


Sok húst ettem, cukkinit, sárga- és fehérrépát, padlizsánt, zellert, zellerszárat, fejes salátát, uborkát, paprikát, paradicsomot, almát, körtét. Kókuszzsírral sütöttem/főztem (már régóta azt használok) és kevés fűszert használtam.


Persze, ezek között is van, ami okozhat panaszt a babáknál, de nálunk ezekkel nem volt baj.

2015. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!