Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapos babám mostanában...

5 hónapos babám mostanában azt csinálja, hogy szopizás közben gondol egyet és elfordítja a fejét nekem pedig húzza a mellbimbómat, ami nagyon tud fájni! Miért csinálja ezt? Szájpenésze nincs, tejem van, még nem jött meg!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálja,mert már nagyon érdekli a külvilág :)) Nem akar semmiről lemaradni, egyszerre szeretne szopizni és játszani, menni is.
2010. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónapos babám ugyanezt csinálja!Szerintem is már más érdekli közben és játszana :)!
2010. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én kislányom még csak 2 hónapos, de már most ezt csinálja. Máskor is nagyon érdeklődő, nem vagyok meglepve, hogy mégszopizás közben is kémleli a világot.:-)
2010. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja születése óta, még csak egy hónapos. Bár ő olyankor kakil :) Nem is értem, mit élveznek egyesek a szoptatásban :))
2010. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!