Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 17 hónapja szültem, még...

17 hónapja szültem, még mindig szoptatok. Igaz az, hogyha majd abbahagyom a szoptatást mennek majd lefele a kilók?

Figyelt kérdés
54kg-val kezdtem a terhességet 70 kg val szültem ,azóta 62 kg vagyok nem mennek fölfele a kilók ,de lefele sem.
2010. febr. 16. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
maguktól nem is szoktak :) de ha rászánod magad, sokat tehetsz érte. mozogj sokat, és csak annyit egyél, amennyit muszáj! nekem így sikerült.
2010. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatás alatt inkább fogytam!Teljesen elszívott a gyerek!
2010. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2.! én is, de nekem ehhez kellett a fenti módszer, mert sajnos hajlamos vagyok a hízásra (egész életem diéta gyakorlatilag 17 éves korom óta, hogy megtartsam a versenysúlyom).


kérdező, még annyit, hogy önuralomra szükség lesz, mindenképpen erősítsd ezt magadban. sok minden dől el a fejben.

2010. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Sohasem kellett diétázni,most már lehet hogy igen,hú de nehéz lesz..köszike
2010. febr. 16. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1,5 hónapja hagytam abba a szoptatást és azóta híztam 4 kilót! Nagyon kell vigyázni, mert a szoptatáshoz kb. 500 plusz kalória kell és 1 év alatt (addig szoptattam) hozzászoktam, hogy annyit ehetek amennyit akarok. Most viszont le kéne állni a csokival, kekszekkel, péksüteményekkel, de nem megy. Nekem is egy jó nagy elhatározás kéne a diétához, de még gyűjtöm az erőmet.
2010. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak is ..nehéz lesz az tutti...
2010. febr. 16. 23:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nahát, én pont fordítva vagyok:

Amíg szoptatok nem fogyhatok, mert ugyebár minőségi tejcsit kell előállítani, de ha már nem szoptatok majd, akkor egy 3 hónapos diétával lemegy ez a 6-7 kg felesleg. :)

2010. febr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyébként 62 kg-val biztos csinos anyuka vagy! :) (én ennyi kilósan már kórosan soványnak néztem ki,ezért nekem nem is célom 67 alá menni...szerintem te sem aggódj! :))
2010. febr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves vagy,amúgy 160cm vagyok ,jó nagy a hasom..pár kilót legalább 58 kg legyek majd az jó lenne..köszi a valaszokat.
2010. febr. 19. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!