Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha abbahagyom a szoptatást,...

Ha abbahagyom a szoptatást, milyenek lesznek a melleim?

Figyelt kérdés

Félek,hogy lógni fognak!Világ életemben frusztráltak a nagy melleim,85 B-s melltartókat hordtam,most 95 c-s hordok 7 hónapja,vagyis a szülés óta!Tejem van még bőven,nem is akarom abbahagyni a szoptatást!

Azonban aggódom a melleim későbbi méretén és formáján!


A TB mikor támogatja a kisebbítést?


2009. nov. 1. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanekkora volt(85B) a mellem most 95 D -s.Az én lányom már nem szopizik ,én meg szeretném műttetni mert fáj a hátam meg a vállam.
2009. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összeesett, üres lett és lóg. Rengeteget fejtem ,ezért lett ilyen.
2009. nov. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Én sosem fejtem, igény szerint szoptattam.

75/B ciciből 80/DD lett, 13 hónapig szoptattam, most leválasztotam mert terhes vagyok, már 23 hetes. A melleim azóta megint nőttek, megőrülök, de csak azért mert nem kapok már melltartót magamra....

Az nem zavar, hogy mekkora, vagy milyen lesz a mellem, a férjem így szeret és ez a lényeg.

Kerszetanyám 4 gyereket szoptatott, barátnőm 16 évesen szült, 2 évig szoptatott, de egyik mellén sem látszik meg...

Nem törvényszerű, hogy csúnya lesz

2009. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még ugyan szoptatok, de a terhesség előtt gyönyörű, kerek melleim már most megereszkedtek. A mellbimbóm kb. 3 centivel lejjebb került. Eddig a mellem tartotta a melltartót, most már sajnos fordítva van. Pedig nekem nem nőtt olyan nagyot 75D/80C-ről 80D-re.A mérete szerintem vissza fog állni, de az alakja nem lesz a régi.

Egy 9,5 hónapja szoptató anyuka.

2009. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Vagy nem fog sokat változni,

vagy borzasztó lesz.

2009. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 75 D E volt terhesség előtt, szoptatás alatt

G kosár kellett :) most már hogy nem szoptatok (sajnos)újra a régi méret.

Az enyém picit extrém eset. De azért bevallom átment némi alakváltozáson a cicim :) Azt gondolom ez természetes, és jól teszed hogy a szoptatást nem hagyod abba! Valószínüleg neked is kicsit megváltozik majd a melled, de hát a gravitáció... :)

2009. nov. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem előtte 80 d volt, most 80 f. a melltartóvásárlás egy vadászat. :D

nem lóg jobban, meg semmi, bár előtte se nekem voltak a világ leghetykébb mellei, már csak a méretből adódóan sem. egyelőre nem foglalkoztat. 10 és fél hónapja szoptatok.

2009. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapja szoptatok, hát teli van szakadással a bőr, de már az eleje óta. (nem lett több időközben) Hát nem tudom, szerintem a köldökömig fog érni. :-S
2009. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Picit bizony megereszkedik :(


A TB bizonyos esetekben támogatja, de ne neked nincs annyira nagy cicid, hogy ez ki tudd harcolni. A kosárméret számít, a szám csak a hátadon lerakódott zsír.

Barátnőmnek is épphogy "engedték", neki g-s lett a kosara szülés után és a szoptatás abbahagyásával sem csökkent.


Nekem A-s kosaram volt, szoptatás alatt lett C-s, szoptatás abbahagyása után pedig B-s lett, de nem lett csúnya, igaz , nekem alma alkú a mellem.

2009. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsik a melleim és sajnos mégis megnyúltak :( 75b voltam, sztem most is annyi és csak 7 hónapig szoptattam + 1hónapig fejtem, mégis megereszkedtek. Pedig szülés előtt 12 évig kondiztam keményen, az izom még most is megvan, de a bőr megnyúlt. Ráadásul kicsi is, szóval se melltartóban, se a nélkül nem néz ki jól :(( Sztem ne tépelődj ezen, nem tudunk mit tenni, muszáj elfogadnunk a változást valamilyen szinten. Ill. a plasztikai műtét, aki bírja az ilyesmit lelkileg, anyagilag.
2009. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!