Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet kávét...

Szoptatás alatt lehet kávét inni? Instant kávét innék, csak egy kiskanállal tennék a vízbe. Ennyit lehet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
bármennyit lehet, de a koffein átmegy a tejbe..az én babám amúgy is rossz alvó volt, nem nagyon mertem kockáztatni.
2015. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ihatsz rendesen is. Naponta egy adagtól semmi gomd nem lesz :) litereket ne igyál meg :)
2015. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én minden reggel megittam az egy kávémat, a terhesség alatt is és a szoptatás alatt is, mert sajnos ahhoz annyira hozzá szoktam hogy ha nem iszom meg, rettenetesen megfájdul a fejem. A babámnak soha semmi baja nem volt tőle.
2015. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, én ittam mindegyiknél terhesen is, meg szoptatás alatt is reggelente egy instant kávét, napközben meg ha újra megkívántam, akkor ezt a maci kávét ami maláta és cikória keverék nincs benne koffein.
2015. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én főzött kávét ittam, naponta legalább kettőt. Semmi baja nem volt tőle a gyerekeimnek.
2015. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem még a kórházba is mondták a csecsemősök "kérdeztem"

hogy nyugodtan igyak meg egy kávét:) Anyukának kell is ám a koffeint az első hetekben:D

Igyál nyugodtan,semmi baj nem lesz:)

Egyébként és terhesség alatt is ittam.

A kicsi nem lett hiperaktív és iszonyú jó alvó:)

2015. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén.Terhesség alatt is,szoptatás alatt is a reggeli 1 kv- t megittam,nem volt baja a gyereknek.
2015. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. ápr. 22. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!