Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apad a tejem valaki valami...

Apad a tejem valaki valami tanacs tejszaporitasra?

Figyelt kérdés
Kerlek! Nagyon szeretnem szoptatni a kisbabamat 4honapos. Esetleg tejszaporito bogyok vagy tea v etel ami bejott. Barmit is csinaltatok irjatok le. Elore is koszonom

2015. máj. 13. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoptatsz vagy fejsz?
2015. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoptatok fejni nem kell mert keves neki igy is hogy min a 2bol adok
2015. máj. 13. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakori mellretétel!!!!!!, folyadék, és ha tudsz, akár egy picit is: pihenés!
2015. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Változott valami az életedben?


Itt minden megvan egy helyen amivel próbálkozhatsz:

[link]


Nekem a More Milk kapszula nem vált be,

viszont az oldalon leírt második gyógynövényes tea szerintem nagyágyú (Kerti kakukkfű 40 g, Bazsalikom 30g, Kecskeruta 80g, Csalánlevél 50g, Édeskömény 50g, Ánizsmag 50g, Majoranna 20g.

Ezek keverékéből 0,5 liter vízbe 2 evőkanállal teszünk. Leszűrve izesíthető is.). Már aznap volt különbség! Egy próbát megér.:) Én napi 2,5-3 litert iszom belőle szépen elosztva az egész napra.

Plusz amikor tudok fejek is pluszban.

A pihenés tényleg nagyon fontos, nekem már az intenzívebb séta is károsan hatott a tejtermelésre.

Az idegeskedés, nemevés ugyanez.


Szurkolok Neked!

2015. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen, a gyakori mellre tétel (1-2 napig), még ha pár percet is szív akkor is segít. Sok folyadék, lehetőleg mentes víz (min. 2 liter) és ha van rá lehetőség akkor pihi. Az evés sem árt, hogy legyen energia a tejtermeléshez.


Én is voltam párszor úgy, hogy kevesebb volt a tejem, de ezek a dolgok segítettek, végül 13 hónapig szopizott.

2015. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!