Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csalánkiütések vannak rajtam....

Csalánkiütések vannak rajtam. Lehet köze a szoptatáshoz?

Figyelt kérdés

6 hetes a babám,anyatejes igény szereszopizik. 3 napja vagyok tele csalánkiütéssel. A coco

combomon,fenekem,dereksm,hátam,cici, karo, lábsm szóval mindenhol. Durva csak.a combom és a popsim. Viszket mindenhol.


Ugyanazzal mosok,fürdök mint eddig.

Múlt hét kedden ettem lecsót,meg paradicsomot(parit mondjuk elötte is ettem és nem volt kiütésem) csütörtökön kb 6 szem epret.

Babámon nincs szerencsére semmi.

Calciumot iszom,de nem múlik,sőt csak több van. Ha ételtől lenne elmúlt volna mert azota nem ettem semmi ugymond újat. Nem?

Pók,bogár csipés is kizárva már. Gyanakodtam arra is,ezért át mostam mindent pokok v bogarak.utan kutatva,és nincs semmi. De kiütés csak több van.


Volt vki így? Mi lett végül? Mitől múlt el?


2015. jún. 23. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2015. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudtam még dokihoz menni,mivel nincs segítségem és a babával nem akarok ekmenni a többi beteg közé. Doki telon a Calciumot mondtavh igyam. És ha nem múlik amint tudok menjek fel.


Érdekelt volna h másnak volt e ilyen,mert olvastam neten pL oxicotin allergiáról

2015. jún. 23. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!