Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen hosszan tart a tejleadó...

Milyen hosszan tart a tejleadó reflex?

Figyelt kérdés
Egész szoptatásokat őrjöng végig, tépi a mellem, megfesziti a testét. Azt hittem hogy a tejleadó reflex túl erős és nem tud megbirkozni vele... de aztmondják nem tarthat egész szoptatásokon át.

2015. júl. 25. 14:43
 1/3 LadyLoss ***** válasza:

Nekem a szoptatás elkezdése után pár másodperccel, egy erős zsibbadó érzéssel jön a reflex. Ilyenkor magától spriccel a tej, majd pár másodperc alatt elmúlik és csak ahogy szí a lányom úgy jön a tej.

De tényleg van olyan, hogy a tej végig erősen jön, fuldoklik tőle a baba. Ki lehet próbálni olyan pózt, amiben kevéssé lövell ki a tej, és a baba is jobban tudja szabályozni a nyelést szívást. Például úgy hogy hátradőlsz, és a babát a mellkasodra vonod, hogy ő legyen felül. Vagy esetleg érdemes lenne megmérni mennyiket eszik, lehet, hogy pont kevés a tej és azért dühös. Vagy még az is lehet, hogy egyszerűen így eszik. Én lányom még csak 10 hetes de össze vissza kapálózik, cuppog, forog evés közben, de félálomban, vagy éjjel meg szép nyugodtan hosszan szopik.

2015. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom akkor csinálta ezt,mikor fájt a pocija.
2015. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb.1 percig! Ekkor csak nyeldekel, szívnia nem kell. Utána már kell neki is, nem is olyan boldog . :-) 5 hónapos.
2015. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!