Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos baba szopizásról...

10 hónapos baba szopizásról leszoktatása? Hogyan?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról van szó, hogy abba kell hagynom a szoptatást. Eddig cicifüggő volt a babám, éjszaka is 1-2x kel, olyankor pár korty szopi után cicin alszik vissza. Napközben is, ha itthon altatom, cicin alszik el. Inni ezidáig semmi mást nem fogadott el. Sőt, még a lefejt anyatejet sem fogadta el. Pedig próbáltam cumisüvegből, pohárból, fecskendőből, kiskanálból. Na de hogyan lesz, ha nem lesz több cici? Az oké, hogy veszek tápszert és itatom gyümilével/vízzel. De hogyan altatom el, meddig fog szomjazni/koplalni, míg elfogadja az új ízeket??

Olyan anyukák tanácsát várom, akik ezen már átmentek! Nem vagyok kíváncsi olyan véleményekre, hogy meddig kéne szoptatnom, meg miért akarom abbahagyni, stb. Abba kell hagynom és kész. Lesz egy altatásos műtétem a közeljövőben, de nem ennek a kapcsán akarom elválasztani (ettől a szótól is kiráz a hideg), addigra szeretném ha túl lennénk a nehezén.

A nagyobbik gyerekem 2 hétig a mamánál nyaral, úgyhogy be lehet áldozni az éjszakákat. Férjem szegény majd füldugóval alszik a másik szobában. Szomszédokat meg PONT lexarom. :( Öntsetek belém lelket, biztassatok, légyszi. :(



2015. aug. 19. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem csodálom, hogy egy választ sem kaptál...


Nem kell leszoktatni, még bőven szoptathatod. Semmi nem szól ellene.

2015. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bőven??? Ezt kifejtenéd bővebben?
2015. aug. 20. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: ha muszáj, hát muszáj. Nem mindig van választási lehetőség.


Kérdező, talán ebben a cikkben találsz segítséget:

[link] Vagy kérdezz tőlük!

2015. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 22. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!