Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig "normális" szoptatni?

Meddig "normális" szoptatni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek, mi az az életkor, ameddig kifejezetten jó a gyereknek, utána viszont már furán néztek valakire, ha azután is szoptatja?

2015. aug. 25. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ez mindenkinek más. Az én véleményem az, hogy szoptatni babákat szoktak. Amelyik jár, esetleg még beszél is, és tud enni rendesen, az már nem baba. Szóval kb. 1, max. 1,5 év.
2015. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

Nálam a max 8 hónap,1 év.Én ennyi ideig szoptatnék.

Barátnőm 2 éves korig szoptatott,nekem nem volt furcsa,de a felett már az lenne.

4 éves a lányom,el nem tudom képzelni,hogy szoptassam,de nem szólnék meg senkit e miatt,nem rám tartozik.

2015. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Azért ne feledjük el nem csak szoptatás van, hanem saját, lefejt anyatejjel való táplálás is, ott van amikor kell! - és van teje az anyának.

Az ideális hossz pedig baba függő, 18-36 hónap közti. Általában két évig ajánlott.

2015. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Konkrét szoptatásra gondoltam, a lefejve odaadott anyatej valahogy más, mint mikor a 3-4 éves gyerek még az anyja mellén csüng, számomra legalábbis.
2015. okt. 16. 16:29
 15/15 anonim válasza:
Olyan nő, több mint valószínű nő szeret hiányos.
2015. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!