Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baja lesz a babának a tehéntej...

Baja lesz a babának a tehéntejtől?

Figyelt kérdés
Elaludt a 6 hetes kislányom így a másik szobában takarítottam.Mikor visszamentem a szobába azt látom,hogy a 4 éves kislányom cumisüvegből tejjel eteti a kicsit.Nem kapott túl sokat de jóízzüen szopizott belöle.Nem bolti tej volt.Lehet valami baja tőle?Tudom,hogy ilyen kis korában még nem szabad tehén tejet adni de egyszeri alkalomtól lehet beteg,vagy allergiás? Kicsit ideges vagyok emiatt.
2015. aug. 31. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda aggódó anyuka, első hogy gyk-ra megy kérdést feltenni... itt majd a többi semmit nem tudó unatkozó anyuka (meg én) ad neked megfelelő választ. Vagy talán valaki hozzáértő embert kéne megkérdezni, nem gondolod?


De válaszolok: SZERINTEM semmi baja nem lesz. DE akár lehet is...

2015. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy LEHET tőle baja. Majd kiderül.
2015. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es jó nagy b..om vagy :)

kérdező: nem lesz baja, annak idején, míg nem volt tápszer, és nem tudtak szoptatni a nők, tehén tejet adtak a babáknak, és valahogy túlélték, sokan ma is vallják ezeket a nézeteket, és adnak akár ujszülöttnek is tejet (én spec 1 év alatt nem adtam).

Ma már ismeretes, hogy allergia kockázatát növeli, ha folyamatosan kapja túl korán, de ez semmiképp nem áll fent egyszeri alkalom esetében.

Az egyetlen amitől félhetsz, ha nem volt felforralva a házitej, egy bakteriális fertőzés, de ennek igen kicsi az esélye. De ha esetleg hasmenést tapasztalsz, vagy hányást, tudd, hogy ez okozhatja.

2015. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan aki kiütéses lesz tőle,másnak meg semmi baja.Általában nem szokott ebből gond lenni,hiszen 20-30 éve még ez volt az általános,ha valaki nem tudott szoptatni.

Ha ma jól van,akkor már megnyugodhatsz.Lett amúgy valami?

2015. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!