Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet használni a Forever...

Lehet használni a Forever Aloe vera tekercselését szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az a tekercselés?
2008. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Krémet kensz magadra,folpackot körbetekerünk és 1 órát izzadsz benne.
2008. szept. 10. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
hihihiii:) (az első válaszon kacagtam, aranyos :)) Az a helyzet a kérdéseel, hogy én is csak azért nem fogtam ebbe bele, mert a szervezetünkből távozó méreganyag (persze, hogy távozik a tekercselés hatására) átjut az anyatejbe, és onnan a baba pocijába, szervezetébe. Ezért én úgy gondolom, nem kellene. De ha valaki at mondja, hogy lehet tekercselni szoptatás alatt, akkor én lennék a legboldogabb :)
2008. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szülés utáni időszak, gyermekágy



Sebre: FIRST, ALOE VERA GELLY (zöld krém)


Aranyérre: FIRST, ALOE VERA GELLY, LIPS


Láz: ACTIVATOR


Gyakran előfordul a mellbimbók kisebesedése, mely fájdalommal jár. Megnehezíti, olykor lehetetlenné teszi a szoptatást. Kisebesedett mellbimbók: FIRST, PROPOLISZOS KRÉM (nyugtató, gyulladáscsökkentő, baktericid hatású), ALOE VERA GELLY (csökkenti a fájdalmat, gyulladást, gyorsítja a gyógyulási folyamatot). Továbbra is ajánlottak a korábban felsorolt termékek

.

Az ALOE VERA GÉL a szoptatás időszakában is javasolt, javul az édesanya erőnléte, nő a tej mennyisége. Gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító hatása mellett segíti a sebgyógyulást, az emésztést, normális szinten tartja a vérnyomást.


Az ALOE TEA biztosítja a megfelelő folyadék bevitelt, gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, görcsoldó, frissítő, segíti a tejelválasztás, nyugtató hatása kitűnően érvényesül a gyermekágyas időszakban is.


ROYAL BEE JELLY: segíti a tejelválasztást, kiváló táplálékkiegészítő, energiapótló, sejtregeneráló, oldja a szorongást, vérszegénység esetén szintén ajánlott.


FOREVER méz: benne található a legtöbb vitamin, rendszeres fogyasztása növeli a szervezet jó kondícióját, betegségekkel szembeni ellenálló képességét, fertőtlenítő, baktériumölő hatása a sebek, gyulladások gyógyításában régóta ismert, tele van energiával, tápanyaggal.


Nagyon sok kismama küzd súlyfelesleggel szülés után. A LITE porok segítségével biztonságos módszerrel megszabadulhat a felesleges kilóktól, és a babának sem árthat, hiszen megtalálhatók benne a szükséges vitaminok, ásványi anyagok, fehérjék. A vacsorát célszerű kiváltani a porból készült itallal. A LITE porok a méhkaptár termékekkel kiegészítve, jelentősen növelik a tejelválasztást. Üdítő helyett igyon ALOE TEÁT, és végezzen könnyű tornát!

Szóval én nem ajánlom a tekercselést a szoptatási időszakban.A méreganyagok bejutnak az anyatejbe,ezért nem ajánlott egyáltalán fogyni a szoptatási időszakban.

2008. szept. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a lite port azt iszom.
2008. szept. 11. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!