Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy rendezzem a az etetéseket?

Hogy rendezzem a az etetéseket?

Figyelt kérdés

Az orvos és a védőnő tanácsára elkezdtünk 4 óránként etetni, ami tökéletesen bevált, sosem tűnt éhesnek idő előtt. Ám igy csak 4-5 etetés van 24 órára ha nem eszik este 9től reggel 6ig (amit nem bánnék, a jelenlegi formában nincsen éjszakánk...) De közben azt mondja a védőnő hogy inkább 6 etetés volna a jó.

Van még valaki aki 4 óránként etet? Hogy osztja be?

Szerintetek mit kéne elhagyni? A 4 óránkénti etetést? Térjek vissza a 3-ra? Vagy elég etetés?

...

(Hangsúlyozom hogy a baba tökéletesen megvan a 4óránkénti etetéssel, tehát nem arról van szó hogy éheztetni akarnám vagy ilyesmi. Feltételezem tök jól meg lehetne oldani hogy éjszaka is legyen és minden. Káposzta-kecske.)

Köszi a segitséget



2015. okt. 20. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

azt tudod miért kel éjjel?

mert ha éhég miatt akkor meg pont sűríteni kell a nappali étkezéseket, szóval lehet ezzel rontasz a helyzeten.

2015. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem az éhség miatt, ebben biztos vagyok. legalábbis nem mindig (mert tényleg van hogy 5x is felkel). és igen, sűriteni fogom valahogy azért a biztonság kedvéért.

de fogalmam sincs miért kel... megszokás talán.

2015. okt. 20. 17:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Mit és hogyan csinálsz, amikor felkel? Ő nem tudja hogy éjjel van, meg kell neked tanítani.
2015. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szerintem részben tudja... mert éjszaka csak enni/szopni kel. Ami viszont nem egyenlő azzal hogy éhes. Tehát nem akar ébren viháncolni, viszont hosszan aludni sem.

Éjjel sötétben kiveszem és megszoptatom és vissza.

Szerintem ezt elrontottam az elején hogy kb az első mocorgásra kikaptam és megszoptattam... meg se várva szinte hogy egyáltalán felkel-e. És most ennek iszom a levét.

2015. okt. 20. 17:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem èhes, próbáld meg, hogy nem veszed ki, csak odamész ès megsimogatod. Esetleg cumit adhatsz, ha elfogadja. Előbb-utóbb rájön, hogy jobb aludni. Szerintem ez csam rossz szokás. Persze amikor éhes, akkor meg kell etetni. De ennyi idősen szerintem max egyszer lehet ez a gond. Pár éjszakád biztos rámegy, de neki se jó, hogy nem alussza ki magát.
2015. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen, erre készülök ma éjjel. jó lesz ... köszi
2015. okt. 20. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!