Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hónapos kor alatt két...

6 hónapos kor alatt két szoptatás között hogyan oldjátok meg az elintéznivalótokat - autóval/babakocsival hogy értek oda-vissza? (pl. gyerekorvos)

Figyelt kérdés
1. gyerkőc, 3 hónapos baba anyukája

#két szoptatás #hogyan oldjátok meg
2015. okt. 26. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Viszek magammal lefejt tejet vagy ha épp nincs akkor tápszert és ha nem végeznénk megetetem útközben. Mind a kettőné így csináltam/csinálom. 20 és 4 hónaposak a gyerekek.
2015. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

dokihoz előre egyeztetett időpontra mentem


amúgy szoptatás után indultam el mindig otthonról, 3 óránként etettem.

2015. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Lina63 ***** válasza:
75%
Dettó, mint a 2-es.
2015. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Indulás előtt megszoptattam otthon, aztán ha úgy alakult, máshol is.
2015. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Viszek magammal lefejt tejet vagy megszoptatom. De 6 hónapos kora után is.
2015. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Mindig megetetem még indulás előtt, és akkor van 3 óránk körülbelül. De szoktam magammal vinni lefejt tejet is cumisüvegben, ha valamiért nem végzünk, így kap. Nem mondom, hogy örül neki, de elfogadja, aztán otthon bepótoljuk a cicizést :)

4 hónapos kislány, eddig ez tökéletesen működött nála.

2015. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Én a mai napig megszoptatom kb bárhol a lányomat. Pl bevásárlás közben, dokinál a váróban, az autóban, hazafelé az oviból séta közben, tényleg bárhol.

Nekem macera a tej fejése, elveszi az idő a gyerekektől. Tápszert meg minek adja,ha van tejem.

Hordozom a 11 hónapos lányomat az elejétől kezdve. Egy karikáskendőben a kutya észre sem veszi, hogy mi történik, csak mi tudjuk a babámmal. :)

2015. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem zavart ha akárhol megéhezik a gyerek.

Most a legkisebb (3.) 13 hónapos, így ő már tud várni mondjuk ha a boltban jön meg a kedve a cicizéshez, pár percet kibír amíg pl befejezem a dolgomat és visszaérünk az autóhoz. Akkor beülök vele, hátralököm az ülést, cicizik, utána mehetünk tovább.


Nyilván egy picikénél érdemes úgy időzíteni, hogy VALÓSZÍNŰLEG kibírja amíg hazaértek, de ugye 100%-ra nem tudhatod, hogy alakul a napja, másrészt pici babáknál mindenki toleránsabb, nem gondolom hogy ha a dokinál a váróban leülsz megszoptatni, akárki megszólna érte.

2015. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Szoptatok nyilvánosan is, ha úgy jön ki a lépés, de ritkán fordul elő, mert azért igyekszem elkerülni. Annyira azért nem, hogy fejjek tejet vagy tápszert csináljak, csak indulás előtt megetetem.
2015. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

én bárhol megszoptattam. volt egy nagy (csodaszép) kendőm, ami mögé ilyenkor bebújtunk :) de aztán mikor már nagy, és kíváncsi volt, játékból félrehajtotta párszor :) :)


de én úgy vagyok vele, hogy nehogymár bármi fontosabb legyen, mint az, hogy a gyerekem éhségét, szomjúságát csillapítsam :)


egyébként mikor már nagyobb a fejecskéje úgyis kitakarja cickó nagyobb részét, és akkor lehet úgy is szoptatni, hogy szinte "semmi nem látszik" (nem csak kicsi cicinél értem így)


nekem a gyerek eleve 45 percig bírta cici nélkül ebben a korban, a babakocsiban mindig üvöltött, úgy 3-4 hónapos korára békült csak ki a bbkocsival. autósülésben meg mondjuk legalább mindig elaludt.


orvosi rendelőben amúgy természetesen megszoptathatod, oda kisgyermekesek járnak, akik nem térnek ki a hitükből prűd módon egy szoptató anyuka láttán :)


én még az utcán, egy kerítésnek támaszkodva is szoptattam a torkaszakadtából üvöltő babámat - kendő alatt persze, pedig már meleg se volt, szeptember vége felé járt. de hát nem az a fontos, hogy a kis emberke jól érezze magát? :) :)

2015. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!