Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Légyszi segítsetek! Mit...

Cstimii kérdése:

Légyszi segítsetek! Mit tegyek, hogy újra szopizzon a kisfiam?

Figyelt kérdés
Elvagyok Nagyon Keseredve. A fiam 6hetes es nem Akkar szopizni. A Korhazba nemeses mutattak Meg hogy Kell a mellemre Tegyen a kicsit Igy magamtol tettem ahogy Tudtam. Epp itt volt a Baj Merton nemeses tettem ugy ahogy Kellet Igy kisebesedet a jibb bimbom Igy CSak a ballbol Tudtam szoptatni. Mikor hazajottunk probaltam tennis a masik melemre is mivel feltem hogy Belekovesedik a tej . Irtozatosan fajt orditottam a fajdalomtol de Akkor is ratettem. Egy ido utan mar verzet es a gyerek mar a vert is szoota amit persze ki is hanyt akkor nagyon megijedtem s ugy dontottem hogy tobbet nem adom neki azt a mellemet amedig helyre nem jon. Igy a masikbol szoptattam ami meg fajt fejtem . De hiaba nem volt eleg neki az a tej amit adtam neki. Nem lakot jol tolle igy muszaly volt tapszert agyak neki. (Cumisuvegbol) idonkent meg szopiztattam de mar mara egyaltalan nem akar szopizni csak akkor ha felalomba van vagy ha nem nagyon ehes. De ojankor is rancigalja cibalja ami nem jo erzes. Tejem ugyebar Meg van de mivel nemeses szopizik nemeses sok Igy Meg fejni see Tudok neki. MIT CSInaljak hogy ujjbol szopizon?

2015. nov. 20. 11:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem azért javítottam ki, hogy sértegessem, hanem azért, hogy biztos mindneki megértse. Csak segíteni akartam, de az én ku*rva anyámat...
2015. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Konkrétan nincs egy sor sem,amiben ne lenne valami szemet bántó hiba...

És ezek után kérdéses,hogy ha én normál helyesírással leírom a válaszom,egyáltalán megérti-e a kérdező...

Aztán persze felháborodik,hogy jaj,miért nem segítenek,hát van,akin sajna nem lehet!

2015. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hat Nagyon sajnalom hogy nem mindenki erti Meg Amit Irni Akkartam. De tugyatok MIT sajnalom hogy nem Lehett kitorolni Vgy Eltavolitani Az egeszet mmint Mar Mondtam segitseget Kertem nem pedig a szaros Kritikatokat. Na de eEz van. Szerencsere Meg Vannak job indulatu emberek is a villagon espn nem aszt nezzik hogy hejes-e vaggy nemeses Hanem Azok Ellenere is segitenek.
2015. nov. 20. 14:59
 14/22 anonim ***** válasza:
:-D
2015. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Most nem Azert de itt Egy 6 hetes kisfiurol van szo nem pedig Rollam vaggy hogy mi helyes mi nem.
2015. nov. 20. 15:17
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekorvos,védőnő,kórház stb.mind sokkal több infót tud neked szolgáltatni,mint itt bárki!

Reméljük a beszéd jobban megy,mint az írás!

2015. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Es honnan tudnank nev nelkul hogy Te javitottad ki a kerdezo szoveget???

Ma felettebb ingerlekeny mindenki. Amugy tenyleg kicsit kezd mar idegesito lenni , hogy lassan kerdezni nem mer az ember mert itg mindenki magyar tanarnak hiszi magat...

2015. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17 Szerintem nem kellett nagy logika hozzá. Megnézheted a %-ot is a válaszaimnál. Amúgy puszta jóindulaból javítottam ki.

Nekem is vannak hiánim, de a kérdezőnek rettentően sok. Nem képzelem magam tanárnak, egyszerűen csak érthetően leírtam a szöveget. Nem tudom, hogy neked ezzel mia bajod.

Te vagy az, aki csak kötekedni tud...

2015. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kerlek szepen Benneteket, ne veszekegyetek. Elnezest Kertem Mar mindenkitol aki nem Tudta Elolvasni Amit akartam Irni. Dead Megegyszer Bocsanat. Mint Mar Mondtam nem szabdekosan Irtam helytelenul. Es nem is Azert,Mert nem Tudok Irni CSak mint Mar Mondtam a Telefónom kijavitja... Egyszeruen nem ertem miert Kell blamalni. Segitseget Kertem de Ezzek Utann inkabb majd Megprobalok mas Megoldast talani minthogy CSak veszekedes legyen Meg blamalas. Minden esetre koszonom Megegyszer valaszotokat.
2015. nov. 20. 22:49
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves hármas,

köszönjük a fordítást. Te beszélni újmágyár?

2015. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!