Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Légyszi segítsetek! Mit...

Cstimii kérdése:

Légyszi segítsetek! Mit tegyek, hogy újra szopizzon a kisfiam?

Figyelt kérdés
Elvagyok Nagyon Keseredve. A fiam 6hetes es nem Akkar szopizni. A Korhazba nemeses mutattak Meg hogy Kell a mellemre Tegyen a kicsit Igy magamtol tettem ahogy Tudtam. Epp itt volt a Baj Merton nemeses tettem ugy ahogy Kellet Igy kisebesedet a jibb bimbom Igy CSak a ballbol Tudtam szoptatni. Mikor hazajottunk probaltam tennis a masik melemre is mivel feltem hogy Belekovesedik a tej . Irtozatosan fajt orditottam a fajdalomtol de Akkor is ratettem. Egy ido utan mar verzet es a gyerek mar a vert is szoota amit persze ki is hanyt akkor nagyon megijedtem s ugy dontottem hogy tobbet nem adom neki azt a mellemet amedig helyre nem jon. Igy a masikbol szoptattam ami meg fajt fejtem . De hiaba nem volt eleg neki az a tej amit adtam neki. Nem lakot jol tolle igy muszaly volt tapszert agyak neki. (Cumisuvegbol) idonkent meg szopiztattam de mar mara egyaltalan nem akar szopizni csak akkor ha felalomba van vagy ha nem nagyon ehes. De ojankor is rancigalja cibalja ami nem jo erzes. Tejem ugyebar Meg van de mivel nemeses szopizik nemeses sok Igy Meg fejni see Tudok neki. MIT CSInaljak hogy ujjbol szopizon?

2015. nov. 20. 11:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Bocs , de nem nezem a szazakokat. Pont nem az erdekel. Bennem joindulat volt es segiteni szerettem volna a kerdezonek.

Arrol nem tehetek hogy itt ennyi idegbeteg ember van.

2015. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, szoptatási tanácsadó, védőnő! Egy próbát megérne a bimbóvédő is, amivel meggátolod, hogy újból kisebesedjen, viszont a szoptatás megmarad, a tejed nem apad el, és a gyereked is azt a szívási erősséget szokja meg, ami a melledhez kell.


Hátha így fenn tudod tartani a tejet, míg begyógyul a sebes rész, és lehet, hogy akkor már bimbóvédő nélkül is megpróbálhatod. Gyógyszertárban lehet kapni, a legkisebb méretet kérd!

2015. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!