Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Infacoltól fájhat hobban a...

Infacoltól fájhat hobban a babám hasa?

Figyelt kérdés
1 hónapos.2 nappal ezelőtt este 2 órát sírt evés után,tegnap szintén.Tegnap délután kezdtük el az Infacolt.Ma egész nap nyugtalan volt.Sokat sírt.Alig aludt valamit.Délután aludt 3 órát.Most este is 2 órát üvöltött evés után 1 órával.Má alszik de közben is nyugtalan...

2015. nov. 21. 20:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi a hibákért.Telefonról írok.

Anyatejes egyébként

2015. nov. 21. 20:24
 2/7 anonim ***** válasza:

Csodat ne varj ezektol hisz nem gorcsoldok, max ha van benne puki segiti, hogy konnyebben tavozzon. Az en babam mar 3 flakon ilyen vackot evett meg de ugyan ugy faj a hasa igy feladtam az adasat!

Nem faj jobban a hasa es a pukik is vagy jonnek vagy nem mint amikor szedte a cseppeket!

Viszont most 1-2 napja nagyon nyugtalan, szerintem a front hat rajuk!:(

2015. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam a frontra is,de egész nap szenvedne tőle?Meg időszakosan sír.Vissza is büfizik még olyankor,puki is van.Ezért is gondolom hogy a hasa.Úgy befeszíti magát lábra tudna állni...Nem tudom hogy segíthetnék rajta..
2015. nov. 21. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vállt be az infacol, még többet sírt miatta. Itt olvastam volt akinek savat csinált, lehet nálunk is ez lehetett a baj.

Csinált ilyet az én babám is amit te írsz, növekedési ugrásnál 120 mili körül evett és azt hittem ez az adagja innentől. Tévedtem. Kezdődött esti sírással pár napig majd napközben a 3. sírásos evés után lett csökkentve az adagja és ez megoldotta a problémát bár ő puffadt is de ez nem csak evés után hanem kb mindig gondot okozott neki, kezdettől gond volt a pukival és mindig kemény volt a hasa is. Még evés után van mikor sír de büfi után megoldódik, a levegő nyomja a pocakját.

Általában az angol víz vagy colief csepp ami ér is valamit problémától függően de ez sem mindenkinek, nekünk az angol víz vállt be valamennyire bár csodát nem tett természetesen, nem is lehet elvárni egyiktől sem.

2015. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gasztroenterológushoz kell beutaló is nem?Ott hogy végezték a vizsgálatot?

Már volt pár széklete ami zöld,valószínű túl is eszi magát...Eddig is szenvedett a szelekkel,büfivel de most rosszabb.Nem tudom adjam-e az infacolt vagy attól is rosszabb

2015. nov. 22. 07:24
 6/7 anonim válasza:

Mi magán úton vittük el szakorvoshoz,oda nem kellett. Ha szakrendelésre viszed akkor biztos kelleni fog,amit a házi gyerekorvos biztos adni fog. Bevittük a babát és először megvizsgálta az általános állapotát. Utána megkérdezte milyen panaszok vannak. Elmondtuk neki hogy nem akar szopni,ha szopik is rövid időn belül ordítva hagyja abba és nem lehet megnyugtatni,egész nap tekergeti magát a

hasa miatt(álmában is),széklete kevés ha van is zöldes színű és rengeteg nála a szél. Tovább nem is folytattuk.....ő már mondta,hogy mivel éretlen a baba emésztőrendszere,(ekkor már tápszert is adtunk neki pótlásnak,mert féltem hogy nem eszik eleget,tápszerre is gyanakodtunk ezért lecseréltük laktózmentesre a gyógyszeres kezelés idejére,azt mindenféle ordítás nélkül megette) ezért elszaporodtak a szervezetében a káros baktériumok ami rengeteg gáz termelődésével jár.Klion tablettát és bio gaiat írt fel neki 10 napra. Harmadik nap után már sokkal jobban lett és a széklet is rendeződő a heti 1-2-ről napi 1-2-re!

2015. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálunk az evéssel nincs gond,utána kezdődik.Viszont álmában is csavrják a szelek,sokszor a hasa ébreszti.

Megkérdezem holnap a védőnőt mit javasol.

2015. nov. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!