Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek nagyon gáz, ha az...

Szerintetek nagyon gáz, ha az eddig cask anyatejes 3 hós babámnak mostantól adok tápszert is éjszakára?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, több kell neki, illetve éjjel is rengetegszer kel. Tudom, hogy szaporíthatnám stb. , de lényeg, hogy ezzel árthatok -e neki valamilyen szinten?
2015. dec. 24. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Ugyan mit artanal? Max leszokik a szopasrol, hiszen az üvegből könnyebben hozzá fér a tapszerhez
2015. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Minden rendben lesz :) Kicsi lyukú cumiban add neki szopi után. A kislányom sohanem volt teljesen anyatejes, mindig pótolni kellett, 15 hónapos koráig szoptattam! Nem szokott le a ciciről a cumi miatt. Pici fiam 3,5 hónapos, ugyanígy szopik és tápszert is kap, lelkesedése a cici iránt töretlen :)
2015. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó. Koszonom szepen a valaszt, kedves utolso! :)

Akkor ettol meg nem lesz fogekonyabb az egyes betegsegek, allergiak utan, ugye?

2015. dec. 24. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Barátnőm is így kezdte, aztán lassan el is apadt a teje. Sajnos betegeskedett is a babája utána.

Fiam 15 hónapos, és szerintem a világ legrosszabb alvója is. Én is sokat keltem hozzá. Azt hittem kevés a tejem, de néha csak a kontakot kereste. Igyekeztem kitartani.

2015. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Baja nem lesz :)

Én sajnos nem tudtam szoptatni (betegség miatt) most 2.5 éves, 2 szer volt eddig beteg, tejallergia stb nincs pedig kezdetektől tápszeres volt. Nyugi. Ha fogekonyabb betegségekre úgy is egy betegesebb gyerek lesz ha nem akkor nem.

2015. dec. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az normális hogy 3 honaposan sokszor eszik éjjel ezért tuti nem tapszereznem be.Elso gyerekemmel ezt csináltam.6 hónapig szopott.masodik csak szopott soha semmi tápszer még mindig szopik most 13 honapos.Szoval igenis van igazság abban h a tápszer kevesebb szopik jelent minden szempontból.De amúgy a tápszer se méreg ha mindenképp kell mégis.
2015. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is csak neked lenne kényelmesebb... Egyik barátnőm mindkét lányát 2,5 éves korukig szoptatta. Mindig 2-3 óránként ébredtek éjszaka, akkor is, amikor este már rendesen vacsoráztak a családdal... Szóval nem éhség miatt keltek fel. Én nem tápszerezném, ha nem muszáj. Neked pedig úgy tűnik, van tejed. :) De ez természetesen a te döntésed.
2015. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Végül nem adtam tápszert. Nem vitt rá a lelkiismeret... Megprobalok kitartani. Csak olyan nehéz néha. ..

2015. dec. 30. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!