Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

kézel 8 hos a babam,es sztem növekedesi ugras van naunk.mar alig birom..ejjel kb 2töl reggelig vegig cicin alszuóik,es kb 2ig is legalabb 5x felsir,kb 7kor teszem le,ez alatt a 7 ora alatt kb 2x szoptatom,mar probaltam tapszert is adni,de nagyon kevesszer fogadja el

nappal kb fel orat alszik,azt is 2 reszletben. alig eszik,reggelire megeszik tejpépet,de semmi mas kanalasbol nem akar enni normlis adagt,pedig eddig mar tök jol kialakult.sztem jön 2 foga is.ugyh kb napkézben vagy 6x szoptattam meg csak ma,kinezte a grillezett cukkinit vmelyik nap a szambol,igy ma csinaltam neki,de ma az se volt jo. delelött evett egy kis almat,meg sajtos joghurttal,de ebedre megint szinte csak a szopi maardt.

egyik nap elfogadja a pepeset,masnap egyaltalan nem.szoktam neki pici husi darabokat adni,meg fétt repat,fétt krumpllit,brokkolit,cukkinit, de ez is olyan valtozo,vagy megeszik vagy nem

volt mar vkinel hasonlo? annyira nem rajongok,hogy ne papit egyen,mert van,hogy fulladozik,ha meg nagyon pici darabba adom,akkor meg egy oraig eszik mondjuk 2 szelet cukkinit,aztan megunja,es az nem vmi nagy adag

van mar egy nagyobb fiam,vele egyaltalan nem volt ilyen

mit ajak nei,vagy csak türelem?nem hal éhen?


2016. febr. 1. 14:07
 1/1 anonim válasza:
Ne aggódj,nem hal éhen.Szerintem a baba tudja,mennyi ételre van szüksége.A foga miatt lehet nyügös és étvágytalan.
2016. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!