Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért késik a tejleadó reflex?

Miért késik a tejleadó reflex?

Figyelt kérdés
Babám 6 hónapos és alig akar elindulni a reflex, főleg éjszaka, és akkor még türelmetlenebb is mint nappal és már van amikor sír. Mitől lehet ez?
2016. márc. 23. 07:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy mitől van azt nem tudom, eddig nem volt vele gondod?


Én a babám újszülött korában a szoptatásnál mindig ugyanazt a dalt dúdoltam. Most kb. 10 hetes a babám, és ha az éhség vagy más miatt nagyon sír, és mellre teszem, most is ugyanazt a dalt dúdolom, miközben nézem a kicsi arcát. A baba és én is megnyugszunk a daltól és másodperceken belül beindul a tejelválasztás. Megpróbálhatnál te is valami ilyen rituálét kötni hozzá, amit csak a szoptatásnál használsz és ellazít, talán segíthet.

2016. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!