Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretnék fogyni és olvastam,...

Szeretnék fogyni és olvastam, hogy zöld kávé segít ebbe. Van egy 11 hónapos kisfiam és még szopizik. Lehet inni ilyet szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek erröl a kávéról? Vagy van valami homoeopátiás gyógyszer ami segit a fogyásban ugy, hogy a babonak nem ártok vele?

2016. máj. 2. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

mozogj, étkezz egészségesen, de rendesen, hogy legyen tejed!

a fogyás ráér utána is

2016. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nincs szükséged semmilyen csodaszerre, meg homeopátiás szarokra.. Ugye tudod, hogy az utóbbiaknak semmilyen hatása sincs?!


Oda kell figyelni az étkezésre és kezdj el mozogni. Megjegyzem, a fogyást csak 30%-ban befolyásolja a mozgás. 70% az étkezés. Ez nagyobb súlynál méginkább így van.

2016. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Most te komolyan azt hiszed, ha bekapsz egy bogyót vagy elszürcsölsz egy kis kávét, attól le fog menni 5-10-20 kiló zsír? BIGLOL

A zsír a mozgástól megy le, meg attól, ha kevesebb kalóriát viszel be a szervezetedbe. Még mindig, 2016-ban is. Sajnálom. Nincs csodaszer. Egészséges életmódra kell váltani. Nem 2-3 hónapra, hanem életed végéig.

2016. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem a zöldteát meg a zöldkávét is. Mellesleg tele van antioxidánssal, ezért állítólag egészségesek. Nem hiszem, hogy ártana a gyereknek, ha nem literszám iszod. (koffein!)


Fogyasztó hatásukról viszont nem tudok beszámolni, mivel alapból életmódot váltottam és egészségesen kezdtem étkezni, rendszeresen mozogtam, tehát lefogytam 15 kilót.

Szerintem inkább az utóbbiak a lényegesek, mivel mikor még rendszeres Burger King látogató voltam, akkor is ittam zöldteát, mert már akkor is ízlett, de akkor furcsa mód nem fogytam. A zöldkávé dettó.

2016. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!