Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anyatejtől hogy változnak...

Az anyatejtől hogy változnak meg a mellek? Akinek nagyon sok teje van annak kikerekedik, kifeszül nagyon mint két labda, majd összehúzódik eredetire, akinek kevés annak ugyanolyan fog maradni?

Figyelt kérdés
Férfiként érdekel a dolog

2016. máj. 2. 10:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
28%
És téged látott már? Miért ne lehetne feltenni egy ilyen kérdést? Én is láttam már olyat, hogy a nőnek volt két gyereke, de meg sem látszott a mellein, pedig melltartó nélkül volt pólóban és szuper volt neki, pedig biztos nem szilikon volt
2016. jún. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag folyamatosan változik.

Mire beáll a kereslet-kínálat a baba igényeinek megfelelően, addigra már nem óriási és főleg nem feszül, mert alapvetően a mellek nem "anyatejtárolók", a tej legnagyobb része akkor termelődik, amikor a baba szopik.

Ami tény, hogy az első terhesség alatt a mellben lévő zsírszövet visszahúzódik és helyet ad a tejmirigyeknek, a mell a várandósság alatt felkészül a szoptatásra.


A szoptatási időszak végeztével pedig vagy visszatermelődik a zsír, vagy nem.

Az én esetemben vagy nem. Tehát három gyerek után elmondhatom, hogy egy szép 75B-ből kb. a nullára fogyott.


És az is lehet illúzió romboló, hogy bár szoptatás alatt nagyon szép és kerek melleim vannak, a bimbóim kb. érzéketlenek voltak érintésre, a többi része meg fájt, vagy minimum kellemetlen volt, így én nem szerettem ha nagyon hozzáért a férjem.

A "bónusz", hogy amikor orgazmusom volt, akkor attól nagyon megfájdult és a tej is csorogni kezdett belőle.

Szóval nem minden arany, ami fénylik...


Ha csak láttál egy ilyen képet és érdekelt, akkor mist már tudod. Ha meg van párod, és miatta kérdezed, akkor tudd, hogy előre nem kiszámítható a változás, mint ahogy az sem, hogy szülés után hogyan változik a nő teste, van aki felszed pár kilót, van, aki csontra soványodik, az a legritkább, ha valaki közel ugyanolyan marad, mint előtte...


Egy normális kapcsolatban a férfi alkalmazkodik és támogatja a párját a változások után is, függetlenül attól, hogy épp gerjed vagy sem...

2016. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!