Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit valaszoltok arra a kérdésr...

Mit valaszoltok arra a kérdésre:még mindig szoptatsz?!

Figyelt kérdés
Az én gyerekem 18 hónapos.Mar többször szegeztek nekem ezt a kérdést, olyan furcsán érzem magam tőle és sosem tudom most fejtsem ki miért bőven vagy csak mondják valami frappánsat.Valakivel szokott ez lenni?Mit szoktatok mondani?

2016. máj. 17. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
11%
Ezen a kérdésen mi a felháborító? Miért baj, ha megkérdezik? Miért kellene frappáns választ adni?
2016. máj. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért hidd el,hogy tudjak ezt serton(inkabb szornyulkodve,lenezoen kerdezni)en tok nyugodtan,buszken mosolyogva valaszoltam mindig,hogy igen,neha visszakerdeztem ugyanazzal a stilussal,ahogy tolem kerdeztek,h "miert szerinted baj?" ugyanazzal az "al erdeklodessel"...
2016. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen normálisan kell válaszolni, sőt ha tudsz inkább büszkén, mosolyogva. Mert sajnos ilyenek a nők, valahogy mindig bele akarnak kötni a másikba. Ha szoptat azért, ha nem szoptat meg azért.
2016. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Betu ***** válasza:
100%
Tőlem is szoktak kérdezni, hogy " még mindig szoptatasz?" 14 hónapos a kisfiam. Én pedig büszkén vâlaszolok, hogy "igen". Aki pedig ezért elítél vagy csodàlkozik, hàt tegye. A kisfiamnak és nekem is jó ez így. Addig fogok szoptatni míg erre igénye van a kisfiamnak, persze az ovi előtt abbahagyjuk gondolom 😂!
2016. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, minek kell frappánsat mondani.

Modd, hogy igen. Ennyi.

Meg mit kéne kidejtened? :O Hogy melyik melledből szopik, vagy mi?

Nem értem az ilyen kérdéseket. MIÉRT nem lehet csak egyszerűen válaszolni a kérdésre?

2016. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
11%

Tőlem ilyen tapintatlan dolgot ismerősök nem szoktak sosem kérdezni, azok már nem lennének az ismerőseim.


Az idegenekkel való beszélgetést úgy védtem ki, hogy zenét hallgattam és napszemüveget viseltem. Most már, hogy nagyobb a gyerek és kommunikálni lehet vele, most meg már soha nem kell felszállnunk tömegközlekedésre, olyan helyen lakunk szerencsére. Utcán meg nem szólítanak meg emberek.:)


Fogalmam sincs, mit mondanék. Valószínűleg lefagynék, hogy valaki ilyen intim dolgot kérdez tőlem, nem szeretem az ilyesmit. Szerintem semmit nem tudnék válaszolni hirtelen. Ahogy arra sem, hogy heti hányszor vagyok együtt a férjemmel.

2016. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

Én azt szoktam válaszolni: persze!

Nekem 22 hónapos egyébként, már tervezem leszoktatni, de pont lesz**om ki mit gondol...

2016. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%
16-os: Ebben mi a tapintatlan? Miért nem lehet megkérdezni valakitől, hogy szoptat-e?
2016. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!