Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tenyleg van a szoptatasnak szaga?

Tenyleg van a szoptatasnak szaga?

Figyelt kérdés
Annyi helyen olvastam mar hozzaszolasokban, amikor nyilvanos szoptatasrol folyt a vita, hogy mennyire undorito szaga van. En szoptattam, baratnoim is szoptattak elottem. De en sosem ereztem semmit.
2016. máj. 20. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs szaga. Szerintem. Nem lehet, hogy a sima testszagot érzik?
2016. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alapból szerintem sincs.

Max annak lehet szaga, ha a tej odafolyik a ruhára és az meg bebüdösödik.

2016. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az anyatejnek van egy jellegzetes szaga, én a sajátomét se szerettem, a másétól konkrétan rosszul leszek.

Én falusi vagyok, a frissen fejt meleg tehéntej szagától is öklendeztem gyerekkoromban. Hűtve nem.


A nyilvános szoptatáshoz: bankban, közintézményekben megtehetnék, h az anyukának kinyissanak egy üres tárgyalót, irodát, hogy szoptatni tudjon, ha vészhelyzet áll fenn. De nem fognak. A szag miatt. Mert abban az üres tárgyalóban lehet 1 óra múlva értekezlet lesz.

2016. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bella169 ***** válasza:

Nincs semmi szaga.


Ja és a normális bankokban kinyitnak egy tárgyalót. 1 hetes volt a babám mikor úgy alakult, hogy nekem is mennem kellett a bankba a férjemmel. Mire végeztünk a pici megéhezett. Megkérdeztem, hogy maradhatnánk e pici még a tárgyalóban amíg megetetem. Mondták, hogy természetesen. Megetettem és semmi szagot nem hagytunk magunk után.

De ugyan így mikor a 6 hetes csípő uh után visszamentünk a szülészetre mert a szülésznő ott lyukasztotta ki a lányom fülét. Mire végeztünk az uhval etetés következett és a gyerekágyas osztályon is beengedtek abba a helységbe ahol fürdetik a babákat szoptatni míg vártuk a szülésznőt.

Tehát nem mindenhol bunkók. Az anyatejnek meg akkor van szaga ha belesavanyodik a ruhába vagy a kifejt anyatejet közelről szaglászod.

2016. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A frissnek is van, csak hozzá lehet szokni, na meg egyéni a tolerancia mértéke.. A kutyás se érzi, h kutyaszag van nála, a bagós is megsértődik, ha szóvá teszed, h cigiszagú a ruhája, hát én is elnézem nektek, h kikéritek magatoknak, de attól a tény még nem változik.
2016. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a szoptatásnak-e vagy inkább a szoptatott csecsinek.

Van, aki nem érzi, de érezhető, hogy egy gyerek anyatejes-e.


Szerintem kellemes, angyalkaszag.

2016. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!