Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem szeretek szoptatni tobb...

Nem szeretek szoptatni tobb okbol is. Mikor hagyhatom el. Szoptatast?

Figyelt kérdés
Mikor van az az idopont, amikor mar nem "artok" vele a babanak azzal, ha nem szoptatom. Most 5 honapos, elkezdtem a kostoltatast almaval.
2016. jún. 28. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem 6-12 hónapos kor között mikor àtàll a rendes kajàra.

Fiam 10 hónapig cicizett kb minden percét utàltam. A lànyom most 3 hónapos,alig vàrom,hogy vége legyen. Együtt érzek.

2016. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen jól csinálod. De csak fokozatosan csináld, amúgy meg jó az út.
2016. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha mostantol havi egy etkezest kivaltok, akkor kb egy eves korara elhagyom a szoptatast teljesem, akkor mar nem csinalok nagy galibat ugye?
2016. jún. 28. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
szerintem csoda,hogy eddig bírtad úgy,hogy nem szereted!
2016. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bella169 ***** válasza:
35%

Elösször váltsd ki a tizórait, ebédet, uzsonnát. Ez kb 3-4 hónap ha a baba is együttműködő.

Ha innen nem akarsz szoptatni tovább akkor irass a dokival tápszert vagy ha ne. Ír vegyél simán de úgy drágább. És ezzel váltsd ki elösször a reggelit majd a vacsorát. Kb havonta 1-1et.

Napo fél liter tejalapú ital (anyatej, tápszer, egy éves kor után junior tejital) szükséges a picinek.

2016. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bella169 ***** válasza:
53%

Ja még egy dolog.

ha egy étkezés ki van váltva akkor el lehet kezdeni a gluténbevezetést.

A jelenkori ajánlások szerint ha az anyának van teje akkor jó ha a bevezetést követő 3 hónapban még szopik a baba (anyatejes védelem mellett történő bevezetés) mert csökkentheti a gluténallergkialakulását.

2016. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom❤
2016. jún. 28. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!