Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van egy 4 eves kis fiam akit...

Van egy 4 eves kis fiam akit meg szoptatok mert nem tudom leszoktatni van valami otletettek?

Figyelt kérdés
Mar mindent ki probaltam de meg semmi nem valt be. Es nemis latom rajta h abba szeret e hagyni de en mar nem akarom szoptatni nagyon meg terhelo napi 24 oraba csinalna ha tehetne nagyon kiborito es mar fajdalmas is
2016. júl. 3. 23:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs cici,hatârozottan ès kitartóan!
2016. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Hat mar probaltam de sajnos enis mindig meg hatralok es inkabb adok neki. De tudom hogy igy soha nem fogom leszoktatni hatarozotabnak kenne lenem csak mindig meg sajnalom ahogy sir
2016. júl. 3. 23:37
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de így mit vársz? Tudja jól hogy sírnia kell megkapja... Te határozottságodon múlik az egész.
2016. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

légy határozott, ha meg sír próbálj meg nem törödni vele, ha van rá lehetőséged, akkor menj át másik helységbe, amig abban nem hagyja


nehéz, de meg kell tanulnia neki is, hogy már eléggé nagy ehhez

2016. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
71%

Gyenge.

Olvastam már szellemesebb trollkérdést is.

2016. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Bella169 ***** válasza:
100%
Esetleg pár nap nyaralás a nagyszülőknél vagy kettesban az apjával? Mindegy csak pár napig ne veled legyen. Akkor talán nem keresi többet a cicit.
2016. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Hát gratulálok.

Elárulom,hogy soha nem fog leszokni,ha nem választod le.

Ennyi erővel 12 évesen meg majd megveszed neki a cigit meg a piát,ha azért sír?

Egyszerűen mondj nemet és kész.Nem vagy te tehén,hogy életes végéig tejet termelj.

Ha máshogy nem megy,akkor legyen a nagyszülőknél pár napot,vagy szimplán sétálj ki a szobából/fordíts neki hátat.

2016. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
4 éves? Megbeszéled vele és kész.
2016. júl. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
64%
Csak az elutazás segít. Meg lehet oldani? Vagy kend be valamivel. :)
2016. júl. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
4 éves,én már nem gyötrődnék ilyenen.Megmondanám hogy elfogyott a tejcsi és kész.Ha sír majd abba hagyja,nehogy már megijedt ettől.Esetleg belemárthatod a cicid,valami rossz ízű dologba,és akkor azt mondod megromlott a tejcsi.
2016. júl. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!