Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 17 hónapos babámat akarom...

17 hónapos babámat akarom leszoktatni az éjszakai cicizésről, de hogyan?

Figyelt kérdés

Akiknek le kellett szoktatni a gyerket a szoptatásról, légyszi adjatok ötletet!


Nappal még 3x szopik, de éjjel folyamatosan csak a cicivel aludt vissza ( ez az én hibám, ha kérte, mindig adtam) , de már nagyon nem bírom az éjszakázást, és sztem neki sem jó! Így éjjel nem adok cicit, de azóta kb. 3 órát is fent vagyunk, hisztizik, nap közben is nyűgösebb lett, de én ki akarok tartani! Kap helyette tejitalt, abból minimálisat iszik, de nem tud visszaaludni! Cumit nem fogadott el soha!Egyelőre éjszakázunk.....de ha van jobb ötlet szívesen veszem!


2015. jan. 19. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Nálunk a nagynál bevált, hogy éjjel apa ment be hozzá, ő altatta vissza, kb. 3 nap múlva már nem kérte. Sajnos a kicsinél (10 hós) ez nem jött be :(

2015. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

- menjen be apa hozzá

- kend be a melled citromlével - jó, drasztikus, de úgy szerintem leszokik majd

2015. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!