Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tojást, ananászt lehet enni...

Tojást, ananászt lehet enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám,és már eléggé egyhangúvá vált az étrendem.Valami jó kis menü tippet is tudnátok írni???
2010. ápr. 19. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A tojastol fajt az en kisfiam hasa. De ez nem jelenti, hogy a te babadnak is fog fajni. Probald meg, egyel es figyeld a reakciot. Ha nem faj tolle a pocija akkor nyugodtan egyel. En ettem ananszt es attol semmi gond nem volt. Neked kell kitapasztalnod mert minden baba mas.
2010. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Elvileg lehet, hetente egyszer ajánlják is a tojást. De tulzásba nem szabad vinni.

Én is kivagyok már, főleg hogy alig lehet gyümölcsöt enni, és rostosat se lehet inni. Meggyülik igy a bajom a wc-zéssel rendesen.

Te hogy birod.

Egyébként holnap leszünk mi is 6 hetesek.

2010. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
engem eltiltottak a tojástól és a tejterméktől,mert ekcémás lett a babám.egyébként nekem is mondták,hogy ne igyak rostosat,mert fájni fog a hasa a babának.na,én nem ettem semmi k betűset,semmi hüvelyeset,nem ittam rostosat,mégis olyan hasfájós volt a gyerek,hogy néha vele együtt sírtam.aztán kiderült,hogy sem a rostostól,sem a szénsavastól nem volt baja.ellenben a paradicsompürétől igen.úgyhogy szerintem a nagyon csípőset kivéve egyél mindent,aztán a baba úgyis jelez,mi nem jó neki.
2010. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én bármit ehetek, eddig még semmitől nem fájdult meg a babám hasa, kiütése se lett semmitől. Még az epertől se.


De hogy a te babád hogy reagál... az más kérdés.


Amúgy a gyerekorvostól kérdeztem, hogy mit ehetek, addig meg se kóstoltam az epret, amg ő nem engedélyezte.

2010. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!