Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Étkezés szoptatás alatt?...

Étkezés szoptatás alatt? Segítség!

Figyelt kérdés

Ti mit esztek a szoptatás idején?

Sajnos még a cukordiétát is tartanom kell...

Kilőve a tejtermékek,a péksütemények,a diabetikus cuccok (az édesítőszer miatt) ...sültkrumplit az olaj miatt nem lehet? És a tojás? Gyümölcs? A császár miatt azt sem engedik....

Valahol azt olvastam hogy csokit sem szabad,de azt miért nem?Elég sok anyuka eszik édességet...(ha már nem kell diétáznom majd én is szeretnék).

Köszi ha segítesz!


2016. aug. 16. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Császárral szültem de én mindent eszek és mindent ettem is az elejetől kezdve. Szerintem csak a cukros dietádat tartsd, mást mindent kitapasztalsz majd hogy mi az ami esetleg hasfájást okoz a babának. Pl ettem töltött káposztát és semmi baja a babának. Tegnap barackos sajtos csirkecombot ettem sült krumplival. Nem értem miért kellene ennyire szigorúan diétáznod? A sültkrumpli miért nem? Nem értem. Egyél mindent amit megkívánsz és majd látod ha valamit kerülnöd kell mert panaszt okoz a babának,
2016. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2. császárom volt másfél hete. A puffasztó ételeken kívül mindent eszek.

Csokit azért nem javasolják, mert hasfogó, így friss császáros sebbel nem biztos, hogy nagyon erőlködni kellene a wc-n. De ha rendeződött a széklet, akkor lehet (kórházba mindenki azt hozott, ott még nem ettem, itthon viszont már igen, persze nem tábla számmal).


Gyümölcs is mehet, nektarint ettem a kórházban, hazajövet még útközben dinnyét vettünk. Ki az, aki nem engedi?

Az apró magvasokat nem javasolják, mert allergizálnak (szeder, eper, málna...).


Sült krumplitól mi bajod lenne? Az olajat le kell róla itatni, és lehet enni. De ha ennyire aggódsz miatta, akkor lehet olyat kapni, ami sütőben süthető, ahhoz nem kell bő olaj.


Az első császáromnál főtt tojás volt az első reggeli (kímélő reggeli címmel).

2016. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

Találtam ezt az oldalt...de nem egyértelmű...ajánlott a lágytojás,a kemény viszont nem... a tejtermékeket ajánlja,arra a védőnő mondta h nem kelle,mert a picinek szorulást okoz.

A sültkrumplit lehet h csak az olaj miatt írják,de én nem szeretem ha tocsog,mindig felitatom,így azt tuti fogok enni.

A gyümölcsöt csak erre a pár napra tiltják a császár után,szóval azt majd pár nap múlva megpróbálom.

Csak nem nagyon merek kísérletezni,mert amúgy is jó nyűgös baba :-/.

2016. aug. 16. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!