Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel ápoljátok a melleteket?

Mivel ápoljátok a melleteket?

Figyelt kérdés
Nem mindig de fáj a cickóm és rendszerint csak az egyik néha csak a bimbóm néha a fél mellem csomós és az marhára tud fájni már 2 hónapja szoptatok,most fogy el a Garmasztán kenőcs.
2010. ápr. 29. 15:51
 1/2 xStefix ***** válasza:

Az első pár hétben néha gyógyszertári mellkenőcsöt használtam, amit még a kórházban írtak fel receptre. Ez csak akkor kellett, amikor nagyon le lettem strapálva, piros és érzékeny volt a bimbó. Ahogy megszoktam a terhelést, többet nem kellett semmi - de szopi után mindig hagytam rászáradni az uccsó csepp tejet a mellemre, ami nagyon hatékony "ápolószer". :)

26 hónapja szoptatok

2010. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

Csomók ellen fejek, fejek és fejek, ja és masszírozok ezerrel, meg folyatom rá a meleg vizet. Eddig bevált, pedig volt már, höogy a fél mellem csomós volt és gyulladt.


Bimbóra semmi mást, csakis anyatejet.

2010. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!