Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi cukrot ehet egy szoptat...

Mennyi cukrot ehet egy szoptatós anyuka?

Figyelt kérdés
Ha reggel a kávémba teszek, illetve napközben eszek néhány sütit az gond? Mennyi az, ami még nem okoz gondot a babámbak? Minden válaszolót felpontozok!
2016. dec. 26. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Amennyit akarsz, csak vigyazz ne hizz el.
2016. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En errol meg soha sem hallottam, hogy a cukorral vigyazni kellene szoptatas alatt, mert fondot okoz a babanak. Milyen gondot okozna? Normalis keretek kozott nyugodtan lehet cukrot fogyasztani. Szerintem semmivel sem kell jobban vigyazni a cukorfogyasztassal szoptatas alatt, mint egyebkent. Nyilvan ne ket tabla csoki legyen az ebed kolaval, de ez annak sem ajanlott, aki nem szoptat.
2016. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Amennyit akar
2016. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mértékkel kell, mint alapból is, de nem hiszem hogy ez különösebben kihatna a baba fejlődésére. Mondjuk én most szoptatás alatt jobban kívánom a szénhidrátokat mint bármikor a terhességem során, es folyton éhes vagyok. Igy mondjuk nehéz mértéket tartani...😊
2016. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak amiatt kérdeztem, mert eleve hasfájós szegény és nem szeretnék még rontani a helyzeten.

Köszi a válaszokat

2016. dec. 28. 04:28
 6/7 anonim ***** válasza:

A cukor nem ront ezen.

Az enyém is hasfájós + ritkán ès nehezen kakil. A gyerekorvos tanácsára kevés kamillateába sok cukor (sziruposan), és azt itatom vele, ha már több napja nem volt széklete. Segíteni szokott.

2016. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi cukrot ehetsz amennyit akarsz. Abnyi hogy a cukor eleve nem egészséges. En is nagyon kívánom az edesseget.

Mondjuk en kávét nem iszok

2016. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!