Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » DEBRECENI KISMAMÁK! Hol tudok...

DEBRECENI KISMAMÁK! Hol tudok olyan cumisüvegfejet venni ami nincs előre kilyukasztva mert hogy ebből dől a tej, fulladozik, jobb szeretném én kiszúrni lehet kapni valahol ilyet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről. Mennyi idős a babád? Az 1-es méretűtől is fulladozik?
2010. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom. Csak azt tudom,hogy 3 lyuk méret létezik. Van az S:ami vizes,és teás, M:tej,és tápszer L:pépes. Próbáld ki az S jelzésűt,mert sztem te nem használod,és azért dől belőle a cucc...
2010. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nahát ezt nem is tudtam hogy van ilyen méret amúgy 2 hónapos és tápszeres-tejes.. majd utánajárok köszi
2010. máj. 19. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Aventest használtunk sorban a számokkal ahogy nőtt a a baba,észre fogod venni hogy már gyorsabban szívná és türelmetlenebb akkor kell nagyobb lyukméretű.1,2,3 méretű van és egy kombinált amelynél a vonalakat a cumin a baba orra felé kell mutasson attól függően hogy tejet esetleg tejpépet adsz neki.Nekem most 16 hónapos mindig ezt használtuk.
2010. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!