Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Dinnyét ettem, mehet attól a...

Dinnyét ettem, mehet attól a 2 hónapos babámnak a hasa? Csak szoptatom

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szoptatod akkor a teljesen hig szeklet is normalis.

Max fajhat tole a hasa, menni nem, hisz o igy is ugyis csak a tejedet kapta, nem a dinnyet kozvetlen.

2017. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt két​ napban jó sok dinnyét ettem. Állítólag több lesz tőle a tej. :)

Nem tapasztaltam hasmenést vagy hasfajást a picinél. (4 hónapos, anyatejes)

Minden gyerek más. Ki kell tapasztalni, hogy mit nem ehetsz.

2017. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát fogom látni ha tul megy ma rajta akkor attol volt
2017. júl. 18. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Extrem esetben mehet, a dinnye allergen. Keresztallergenje a parlagfunek, de nalunk a tejfeherje allergias kislanyom hasa ment tole anyatejen keresztul. Ha van fenallo allergia, akkor tehat lehet allergias tunet. Ha nincs, erdemes figyelni, de az is lehet, hogy csak egy futo virust szedett ossze, igy nyaron van tobb is.
2017. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mehet helyett termeszetesen lehetet akartam irni, de a telefonom neha okosabb akar lenni nalam...
2017. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 hós babám, ha ő eszi a dinnyét, jóval hígabbat kakil. Lehetnek érzékenyebbek.
2017. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!