Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor áll vissza a régi...

Mikor áll vissza a régi anyagcserém? 1 hónapja szültem, kb. minden lement rólam, most viszont észrevettem, hogy itt is, ott is kipárnásodtam! Normális az állandó ehetnék szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
En mindig szoptatas alatt hizok .Hihetetlen etvagyam van.
2010. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák! Én pl: fogyok egyfolytában.:-)2 hónapos a kicsim és már 17 kiló lement rólam. Még 8 van hátra, ui. én 25 kilót híztam a terhesség alatt:-(
2010. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

szoptatás alatt én is hizok

terhesség alatt 8 kg jött fel, 10 ment le

most, már 5 hónapja szoptatok, szülés óta feljött rám 6 kg. kétségbe vagyok esve, de tudom, h szoptatás után újra lemennek a kg. remélem, hisz első baba után igy volt. minden nélkül, 1 hó - 5 kg

2010. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is folyton ennék!! Szintén feltettem egy hasonló kérdést, amikor 1 hónapos volt a fiam! :))
2010. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Üdv. a klubban:))Nem tudom,hogyan kéne valahogy lefogyni,mert engem nagyon zavarnak a plusz kilók magamon. Most meg itt a nyár,mindent kiadnak a vékony ruhák.Remélem végre normalizálódik már a hormonháztartásom meg az anyagcserém,mert kezdek komoly önbizalomhiánnyal küszködni.
2010. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a helyzet nálam is. Első babánál kevesebb kilóval jöttem haza a szülésből, mint amennyivel terhes lettem. Pár hétig tartott ez a csodás állapot, aztán úgy jöttek fel a kilók, hogy már rá se mertem állni a mérlegre. Én is állandóan éhes voltam, és mindig az édeset kívántam (terhesen sose voltam kívánós). 27 hónapig szoptattam, aztán valahogy szép lassan elkezdtem fogyatkozni. Kb. egy év kellett, hogy újra annyi kiló legyek, mint szerettem volna, igaz, nem fogyókúráztam, így ment le kb 15 kiló.

Aztán jött a második babó, és sajna ugyanez a helyzet. 8 hónapos, sokat szopizik még, én meg állandóan zabálnék, kerekedek is szépen.

2010. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is állandóan ettem volna, de azért visszafogtam magam, 16 hónapja szoptatok.

Ugyanannyi vagyok még mindig mint szülés után, akkor lement rólam, az összes ami feljött.

2010. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szoptatás speciális állapot, amíg szoptatsz, a súlyod másodlagos. Én is elkezdtem dagadni szoptatás alatt, a sok édességtől, mert a tejbe sok cukor kell, aztán egy ponton azt mondtam, hogy elég és 8 hónap szoptatás után sportolni kezdtem kíméletesen. Már ledobtam 10 kilót, még van 13 kiló ledobandóm, jobban érzem magam, de a tejtermelés csökkent, kb. harmadára. Nálam a fogyás a tejtermelés rovására ment.
2010. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!