Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapos babámnak hiába...

10 hónapos babámnak hiába főzök minden nap, csak a bébiételt fogadja el. Mit csináljak, hogy visszahódítsam a saját főztömre?

Figyelt kérdés
Volt egy kórházba járós 2 hónapunk antibiotikum kúrával, étvágytalan volt, már nem ette meg, amit készítek (előtte igen), kínomban bébiétellel kínáltam, ami persze nagyon tetszett neki, s azóta hiába csinálok bármit, nem eszi meg. Még a kedvenc gyümölcseit sem... Öklendezik, meg eltolja a kanalat.
2010. júl. 5. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először keverj bele a bébikajába egy kicsit a főztödből, majd kétnaponta egyre többet.Ez tuti bejön:)
2010. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is keverd a kettőt, mindig többet tegyél a sajátból, de apránként emeld az adagot.

Ami még jó, hogy a saját főztödet teszed bébiételes üvegbe és abból adod.

2010. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nna, ez tök jó ötlet, hogy keverjem a sajátomat a bébivel. Nem tudom miért nem jutott eszembe. :S

Pedig még direkt csináltam is a kedvenc kombinációját, összevegyíthettem volna a bébissel...

A trükközést már csinálom, hogy bébiételes üvegből adom, eleinte elhitte, hogy az, de nagyon furcsán nézett. :D Most már csak a tálka mellé kiteszek egy üvegcsét. :D

Nagyon köszönöm az ötleteiteket!!! :)

2010. júl. 5. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!