Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiegyensúlyozott, boldog...

Kiegyensúlyozott, boldog császáros anyák válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Olyan császáros anyukákat kérdeznék, akiknek nem okozott semmilyen lelki gondot, hogy csaszar lett. Mivel magyaraznad egy kivulallonak miert nem lettel szomoru?


Engem beszívott ez az egész és szeretném tudni hogy ennek mi a pozitív értelmezése.

Nekem még nem megy..

Köszönöm szépen


2020. máj. 24. 20:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hopp, a kérdőjelet 2 mondatomnál is elfelejtettem. 🙈
2020. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenkinek joga van úgy megélni a szülését ahogyan. Ha neki trauma a császár akkor az. Ha érti más ha nem. Másnak a természetes szülés is trauma. Az meg hogx az a lényeg hogy egészséges legyen a gyerek..... Igen persze. De attól még lehet rossz a szülésélmény. De aki nem éli ezt át annak hiába is magyarázza az ember.
2020. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Egyébként annyira téves a bármelyik szülést az élmény szempontjából megközelíteni.


Oke hogy életünk legnagyobb dolga. De ez nem feltétlenül nyaralás hogy élmény kell hogy legyen.


Minden esetben az egészség a legfontosabb. Ha az nincs , már pedig elég gyakori valamilyen magzati vagy anyai kisebb nagyobb egészségügyi probléma fellépése, akkor nem beszélhetünk semmilyen élményről.

2020. máj. 26. 19:36
 24/25 anonim ***** válasza:
65%

Szules elott kb 10 percel tudtam meg hogy csaszarom lesz, nemis tudtam hogy aznap.

Kifejezetten orultem neki!

Nekem borzaszto volt a terhessegem, orultem hogy vege es a kezembe tarthatom vegre az eletem értelmét!

2 honapos es orommel gondolok vissza a csaszarra!

2020. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
73%
Akkor tudod csak elengedni ezt a hiányt, ha megérted, miért hiányzik. Benne van a nevében: TERMÉSZETES úton szülni. Te nem tudtad ezt TERMÉSZETESEN megélni, ez okozza az űrt. Ez normális érzés. Nem volt meg az a fajta, hogy is mondjam, kielégülés, ami lezárja a szülés folyamatát. Vszeg neked ez hiányzik, mintha nem lenne orgazmusod szex közben. De attól még lehet jó a szex, ahogy ott a te babukád. És ez a lényeg.
2020. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!