Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet tenni az ellen valamit,...

Lehet tenni az ellen valamit, hogy ne legyenek szülés után károk ott alul? (Pl.: szülés utáni inkontinencia, tág p.nci, stb.)

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 14:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%

Én is természetesen szültem.

Se vizelettartási gondom nem lett, se nem lettem tágabb. Vágtak is rendesen, kívül 6öltésem lett. Semmi nem látszik abbol sem.


Pedig 4210g és 57cm volt a fiam.

2021. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%
7 szerintem semmit, de azt be kell látnod, te vagy a kivétel és nem a szabály. Természetes szules a legritkább esetben múlik el nyomtalanul.
2021. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%

Én császárral szültem. Hüvelyfájdalom alakult ki a hüvelybemenetnél jobb oldalon, és nem is múlt el... Néha jobb, néha rosszabb. 4.5 éve szültem.


A doki a fettőtlenítős öblítésre fogta.

2021. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
Akkor inkább császárral szülök, én biztos nem leszek bécsi nagykapu!
2021. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Inkább én is, nehogy baj legyen.
2021. jan. 14. 14:59
 16/24 anonim ***** válasza:
15%

Császárral is romolhat a szexuális életed.


Lásd a példámat (13-as válasz..).

2021. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
16: legyunk oszintek, kisebb esellyel.
2021. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
17 nem lehetünk őszinték. Szülni csodálatos és páratlan és kötelező nyáladzani körülötte és letagadni minden negatív oldalát 🤮 nem tudom amúgy miért nem lehet tényleg objektíven tájékoztatni a nőket erről.
2021. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
18: mert mindenki csaszarral akarna szulni. En elso gyerekemet csaszarral szultem (azzal akartam, megmondtam az orvosnak oldja meg). De ehhez nagy akaratero kellett, es nem azert hogy az orvos mit szol mert leszarja hogy en az ezredik paciense hogy szul. A kornyezet miatt, kezdve a ferjemmel akinek intenziven kellett bizonygatnom orvosi velemenyekkel/cikkekkel alatamasztva hogy a gyereknek nem lesz semmi baja ha nem preselem ki magambol. Ha a googleba beirod hogy csm mar az elso talalatok kozott van hogy ne is almodj rola iszonyatos kin sokkal rosszabb mint termeszetesen szulni es kulonbenis ez a termeszetes stb. Aha persze... siman jottem mentem utana es nem akartam meghalni erzeseim se voltak persze nem surgossegim volt hanem prog. 15 perces mutet volt vegig jo hangulatban. Persze biztos vannak kivetelek nem mondom de a baratnoim terneszetes szulesei joval brutalisabbak voltak es erdekes modon mindegyik azt mondja barcsak csm lett volna a vege. Kulonben kulfoldon miert szulnek csmel a nok nagy szazaleka? Biztos ok nelkul... van apolono ismerosom, kozolte hogy ha sikerul teherbe esnie csak csm, tul sok oxigenhianyos babat latott mar. Oke nyilvan egy egeszsegugyben dolgozo hatvanyozottab tobbet lat, de ha az ember kitudja szurni a problemakat maximalisan akkor miert ne? Engem pl soha nem a lenti valtozasok motivaltak erre hanem a fajdalom elkerulese volt a cel.
2021. jan. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%

Imádkozni, hogy nálad minden jó legyen.


Egyik ismerősömnél semmi probléma nem volt, minden hepi

Másik ismerősöm gyereke extrém gyorsan jött, a csaj szanaszét szakadt, úgy stoppolták össze, és a szexuális élete ezzel tönkrement (a hegesedés miatt)

Unokanővéremnek kijött a gerincsérve, ő azóta leszázalékolva éli az életét, olyan fájdalmai vannak időnként.

2021. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!