Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet tenni az ellen valamit,...

Lehet tenni az ellen valamit, hogy ne legyenek szülés után károk ott alul? (Pl.: szülés utáni inkontinencia, tág p.nci, stb.)

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 14:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%

19 pontosan. Csak nem ertem kinek és miert éri meg ebbe belekenyszeriteni a nőket. En természetesen szültem, de orvosilag is egyértelmű hogy még akkor is császárral jártam volna jobban, ha pl osszenoveseim lettek volna. Szinten gerincsérv, rosszul forrtam össze odalent, szekelesi és vizelési gondok. Hat köszi. Mindenkinek aki ebbe bárkit bele akar kényszeríteni 6-os ikreket kívánok farral 5 kilóval természetes úton...

Engem is 33 órát szulesztettek ment is PIC-re a kisfiam egyből. Hal isten oxigénhiányos pont nem lett... szobatarsamat 48! Óra után nagy kegyesen megcsaszaroztak. A kisfiam mellett volt a PIC-en ő is. Vajon miért? 🤔 Ja mert a bábás idióta cikkek szerint akar egy hetig is nyugodtan lehet vajudni (irónia). Persze lehet, ha nem ragaszkodsz egy élő, egészséges csecsemőhöz, hajrá! A legszebb az egészben ha műtéttel helyre tudnak tenni alul, akkor az nem tb-s lesz, fizessem en. Hat elmegy ám mindenki tényleg a francba aki az ellen van, hogy mindenki dönthessen a saját vaginaja felett.

2021. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%
21: sajnalom ❤️ tudom hogy milyen lelkiismeret furdalast okoznak a noknek MEG szules elott! Ha nem akarsz ugy szulni ahogy termeszetes akkor mar rossz anyakent inditasz pedig egybkent a kutyat se erdekli hogy jott vilagra a gyereked, max a kozeli rokonokat es nekik is csak max egy hetig beszedtema. Milyen vicces pont a napokban gondolkodtam ezen hogy mennyire enkozpontu volt az eletem es mindenkit az erdekelt EN hogy vagyok. Ahogy pedig megszuletett a babam mennyire nem erdeklek senkit, legfokepp az hogy hogyan szultem 😂 igy duplan orulok hogy kiharcoltam legalabb azt hogy hogyan jojjon vilagra.
2021. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%
21: ugy tudom a mutet utan perelheto a korhaz mig egy huvelyi szulesnel azt irnak a zarojelentesre amit akarnak. De ezt csak meselte egy ismeros aki jartas ilyenekben de hogy mennyi a valosagalapja nem tudom.
2021. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%
23 hat ez sem lep meg... pedig egy el nem végzett csaszar utáni karhelyreallitast minimum lenne, hogy a kórház fizesse. Ha elcseszik a császárt azt is kijavítják. Ja hogy ez az embernek csak a pi.ja?! Kit érdekel? Csodálatos természetes szules “ezzel jár”. Ezzel nem kell foglalkozni. Ez a hozzáállás ami rengeteg not átver... azt hiszik, hogy a természetes szülésnél kevesebb a komplikáció. Pedig nem. Csak “elfelejtik” dokumentálni. Pl hiába jeleztem a kórházban, hogy nem jó a gátam sem meg egyebek sem. Széttárják a kezüket, hogy hát a szules ezzel jár. Anyád.
2021. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!