Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyit/miben...

Szülés után mennyit/miben változott a testetek,mi volt a következménye?

Figyelt kérdés

Akár császár akár természetes szülés tapasztalata is érdekel.

Tisztázni szeretném hogy nem attól félek hogy nem leszek bombanő szülés után hanem arra hogy mire számítsak.

Lehet ez sokaknak hülyeség,de engem megnyugtat ha tudom hogy nagyjából mire számíthatok.

És képben vagyok azzal is hogy attól hogy xy-alez történt velem nem biztos hogy ,megfog de érdekelnének a tapasztalataitok!


Köszönöm a válaszokat előre is.


2021. márc. 18. 11:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi kg vagyok mint voltam szülés előtt,sőt picit kevesebb, de mégis a nadrágméretem nagyobb, mert a császár után olyan lógósabb nagyobb hasam van. Tornázok rá, de ott van akkor is.
2021. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Striás lett a hasam köldök alatt. Érdekesség, hogy nem terhesen lett az, hanem a fiam születése utáni napokban.


Császárral született, 2 hétig gyakran csurgott be a pisi. Nem bírtam tartani.


A szex eleje nehezen megy, pedig több mint 2 év telt már el. Tök mindegy milyen hosszú az előjáték a behatolás nehézkes.


Sokkal fájdalmasabb a menstruációm mint valaha, pedig mindig megszenvedtem régen is. Bár ez így két év után azért javulgat.


Alig 3 hónapig volt tejem, a mellem mégis megadta magát.


Pajzsmirigy túlműködésem lett szülés után, bár szerencsére ez idővel helyre jött. Már gyógyszert sem szedek.

2021. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Sok stria lett a hasamon, meg inkontinencia problémám. Nagyon csúnya a köldököm. Tágabb a hüvelyem is sajnos, de nem túlságosan, szóval jó a szex azért :) . Cici maradt ugyanolyan pici, mint mindig is, pedig a harmadikat 33 hónapig szoptattam. Mindháromszor volt gátmetszés, utoljára tartott legtovább, amíg fájt a seb, de nem volt vészesen sok, kb 2 hónap.
2021. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
72%
Úristen. Aki ezeket olvasva nem borzad el a terhesség-szülés-gyerekvállalás témától, az tényleg rózsaszín ködön át látja ezt az egészet. :(
2021. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
24 hat ugye ne legyünk naivak. Te is latod. Kit jobban kit kevéssé. De előre nem lehet tudni mit dob a gép. Viszont hiába a változások en nem látom csunyanak a testem. Igazából büszke vagyok rá, hogy képes volt alkotni egy komplett emberi lényt.
2021. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
#24, 20-as vagyok, barmikor ujracsinalnam, ahogy be is vallaltam masodikat, es lehet, hogy meg harmadik is lesz. Ha csak ezeken mulna, akar osszesen 4-5 gyereket is vallalnek a testi es lelki hatranyaitol fuggetlenul. De teny, hogyha nem lenne ennyire “megterulo”, akkor biztosan kevesebben vallalnak be. Nem mindenkinek valo, en teljesen megertemazt, aki nem vallal, sokfele aldozattal jarhat, de azert ezek tobbsege idovel gyogyul, es kozben van gyereked.
2021. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
24es ilyen az élet. A test öregszik így is , úgy is.
2021. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
#27, igen, a test így is öregszik, de nem mindegy, hogy a huszas-harmincas éveidben lesz helyrehozhatatlan testi károd, vagy az ötvenes-hatvanas éveidben az öregedéstől.
2021. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
15%

Csak amíg a 20as 30as éveidben lehetnek gyermekeid,addig 50-60 évesen nem. Lehet mérlegelni mi a fontosabb.

Plusz azert 1- 2 gyerek nem tesz teljesen taccsra ha pedig annyira szar a genetika akkor van tb- re plasztika, van barátnőm aki élt is vele.

2021. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
57%
Köszi. Megerősítettetek, miért NE akarjak gyereket sosem ;)
2021. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!