Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mikorra várhatom?

Szerintetek mikorra várhatom?

Figyelt kérdés

35+5 hetesen a BPD 92mm volt, ami 37 hetesnek felel meg méret alapján. Súlyra 3360 gr saccoltak, tehát nem kis baba. A méhlepény már akkor III. fokban érett volt.

Fájásaim nem igazán vannak, néha 1-2 nyilalás itt-ott, de semmi több. Egyedül ha lefekszem nem bírok felkelni, mert jobb oldalon a derekam iszonyatosan fáj, nem bírok lábra sem állni amíg meg nem mozgatom.

A baba szerintem még elég fennt van, mert valahol a mellem alatt nyom, ha rosszul ülök. Már elég terhesnek érzem ezt az állapotot, pedig szept 9-re vagyok kiírva. Mi a véleményetek?

37 hetes kismama


2010. aug. 20. 13:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy a méhszájam állapotáról sajnos fogalmam sincsen, mert 20 hetesen vizsgáltak meg utoljára. Doki persze látott azóta, de azt mondta már nincs szükség rá. Esetleg magamtól rájöhetek, hogy nyitva van e ?
2010. aug. 20. 13:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz ezen és ne ezen forgolódj sztem.Én egy hét múlvára vagyok kiírva de már egy hónapja jó lenne túl lenni rajta és hétfőn még csak 1ujjnyira voltam nyitva.szval ezen fölöslegesen meditálsz..mondjuk azért az furi,hogy miért nem vizsgált meg a doki azóta..engem hetente vizsgál a dokim..és hetente kell nst re mennem...magadat ne ellenőrizd.Nekem már lent van a baba feje kb 2-3 hete -de még hétfőn azt mondták pár mm kell neki és az mg sok...szval nem tudod siettetni.39hetes km
2010. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eszemben sincsen kísérletezgetni, nem is vizsgálom magamat. Számomra is furcsa volt, hogy nem vizsgáltak meg azóta, de azt mondta a védőnő ez nem probléma.
2010. aug. 21. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!