Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programcsászárnál nem indítják...

Programcsászárnál nem indítják a szülést, nincsenek fájások?

Figyelt kérdés

Ha bemegy a kismami a kórházba a megbeszélt időpontra, mi történik?

Kivárja a sorát és műtét?

Vagy előtte ő is kap oxit, beindítják a szülést stb?


2023. febr. 14. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Előkészítenek automatikusan a császárra, és tolnak a műtőbe.
2023. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek megindítják, van akinek nem.
2023. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, kórháztól és az esettől is függ. Van, hogy tilos, veszélyes lenne a fájás a mamára vagy babára, akkor nyilván nem vajúdtatják. Egyéb esetben szerintem kórháztól vagy orvostól függ, mert mindenféle verziót olvasni. Az indítást, vajúdást azzal indokolják, hogy segít felkészíteni a babát.
2023. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Nincsenek. Bemész. Beöntés, gerincszuri, gyerekkivesz. Kész
2023. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ahigy a 4es irta..időpontra mész és csinálnak mindent sorba
2023. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Beöntést én nem kaptam. Nekem elfolyt a magzatvíz pontban a 37 héten. Nem voltak fájásaim egyáltalán. Hoztak egy adag oxitocint, de úgy is csak minimálisan fájt, szinte nem is, aztán már toltak is be a műtőbe.
2023. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
6os de akkor az nem program császár volt.
2023. febr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ. Nem saját példa, sógonőmnek volt program császárja. Bement a megbeszélt időpontban, felvették az osztályra, előkészítették és amikor sorra került betolták a műtőbe. Neki esélye sem lett volna megszülni (keresztben feküdt a baba, a gerince volt a szülőcsatornánál)
2023. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Két ismerősömnek volt programcsászára. Egyiküknek kétszer is. De egyiküket sem indították. Mintha bármilyen egyéb műtétre mentek volna. Kaptak időpontot, akkorra bementek a kórházba, előkészítették, majd csinálták is.
2023. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

program volt, indítottak, fájásokat generáltak, hogy a baba is érezze, hogy lesz valami, kb 1,5 órát vajúdtam (bár én nem éreztem, csak a gép mutatta), utána műtő



(sosem értem, aki nem tapasztalat, minek ír? Vagy miért nem annyit ír, hogy nála hogy volt? Miért kell úgy előadni, mintha mindenhol 100%ig így működne? )

2023. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!