Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a veszprémi kórház...

Milyen a veszprémi kórház szülészete?

Figyelt kérdés

Területileg a veszprémi kórházhoz tartozom de nem szimpatikus és nem biztos hogy ott szeretnék szülni, elég sok negatív történetet hallottam. Novemberre vagyok kiírva és egy ismerősöm ott szült télen, azt mondta fújt be az ablakon huzat..

Szeretnék friss véleményeket kérni, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak.

(A b opcióm hogy befogadó nyilatkozatot írok a fehérvári kórháznak)



2023. máj. 18. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét gyerekemet Veszprémben szültem. Teljesen meg voltam elégedve mindennel-az ételen kívül :) Nem volt fogadott orvosom, pedig tervezett császárosak voltak. A személyzet kedves volt, a szakértelmükkel meg voltam elégedve. Minden szobához van kulturált fürdőszoba. Az ablakokra nem emlekszem, pedig a kisebb télen született. Kisebb gondom is nagyobb volt, minthogy a huzatot figyelgessem. A cseccsemőgondozók is nagyon kedvesek voltak. Akik normál szültek akkor, azoktól is csak jót hallottam. Én negatív tapasztalatot nem nagyon hallottam. Persze mindenki más. Én nem szeretem, ha folyamatosan körbeugrálnak, a bajommal is jobban szeretek egyedül megbírkózni, nem ihényeltem, hogy naponta 10x felkeressen az orvos.
2023. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!