Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Apa bent volt szülésnél?

Anyukák! Apa bent volt szülésnél?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 16:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem volt, nem is kellett, viszont a vajúdásnál utólag nézve ott lehetett volna, mert ott nagyon egyedül és elhagyatva éreztem magam.
2023. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Bent volt mind az 5nél,és nem megromlott a kapcsolatunk,hanem mindig erősebb lett.Biztonságérzetet adott hogy nem vagyok egyedül,és aktívan is segített. Maszírozott,hozott inni,stb.Nagyon sokat jelentett a lelkemnek is,hogy mindig mondta,hogy olyan erősnek látott akkor,mint még soha.Első perctől babázott is.Ameddig engem rendberaktak,megvizsgáltak,mindig ő dajkált.
2023. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%
Bent volt mind a háromnál. És csodálatos volt látni, mennyire megérintette a gyerekei születése. Szabályosan meghatódott. A koldokzsinort is ő vágta el. Most várjuk a negyediket, azóta több idő eltelt, még jobban félt és még jobban a részese akar lenni az egésznek. Sztem szemelyusegfuggo. Én azt szoktam mondani, nem szabad erőltetni. Ha nem akar, nem megy be.
2023. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%

Bent volt, és nagyon örülök neki. Nem sokat vajúdtam a kórházban 2 óràt összesen plusz a kitolás, de azalatt az ő kezét szorítottam a fájásoknál, segített kimenni a mosdóba, vizet adott a fájások között, és legyezett ha nagyon melegem volt.

Kitolásnál pedig segített tartani a lábamat, és ő fogta a babát ameddig engem összevarrt a doktornő.

Nem tudom nélküle hogy csináltam volna végig, hatalmas támasz volt.

2023. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%

"De miért kellene emiatt megromlani a kapcsolatnak?"


Néha elökerül egy tipikusan magyarországi városi legenda, hogy ha az apa a szülésnél benn van, utána nem tekinti többé nönek az anyát, megundorodik töle a szülés miatt.

Ez persze hülyeség, aki ilyen, annak valami egyéb baja van.

2023. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Bent volt mind a 2nél. Mind a kettőnknek nagyon sokat számított.
2023. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%
Apa nem volt bent a szülésnél, viszont a ferjem igen, mindkétszer. Most a harmadik babát várjuk. 😉
2023. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%
Bent volt, segíteni nem tudott semmit, válaszolni nem bírtam 12 óra után olyan rosszul voltam, de minden fájásnál úgy éreztem, hogy belehalnék, ha ezt egyedül kéne csinálnom. Csodálatos, hogy megszületett a lányom, de nekem a szülés rossz élmény volt és az egyetlen kapaszkodóm közben a férjem jelenléte volt. Ő is örült, hogy bent volt, másodszorra is jönni akar és terv szerint fog is. :)
2023. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél bent volt, másodiknál nem ért be, pedig szerettük volna.
2023. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen mind a 3 alkalommal,mindegyiknél rábíztam, de az első után mondta is,hogy ki nem hagyná. Midniga fejemnel volt, fogta a kezem stb, varrásnál pl kiment. Bármikor feljön a téma mindig izgalommal telve meséli,hogy bent volt és mennyire örül,hogy nem hagyta ki.
2023. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!